تغییر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، زلف عرب به سرمربی جدید گره خورد

به گزارش پریها، جدایی برانکو ایوانکوویچ باعث شد تا هواداران پرسپولیس هیأت مدیره این باشگاه و در رأس آنها ایرج عرب را مقصر بدانند. هوادارانی که چند روز متوالی مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس تجمع کردند تا با شعارهای خود خواهان استعفای مدیران پرسپولیس شوند.

تغییر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، زلف عرب به سرمربی جدید گره خورد

در حالی که هواداران پرسپولیس خواهان استعفای دسته جمعی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بودند تحرکات عجیبی در بین آنها رخ داد. برخی از اعضا مذاکرات جداگانه ای را برای حذب سرمربی و بازیکنان خود آغاز کردند تا بتوانند دور از چشمان مدیرعامل باشگاه به توافقات لازم برسند.

از سوی دیگر عرب هم بیکار ننشست و همراه با مشاوران خود قرارهای زیادی را برای حمایت از خود برگزار کرد. مدیرعامل پرسپولیس به دیدار یحیی گل محمدی هم رفته است تا او را جانشین برانکو کند اما قرارداد این مربی با باشگاه پدیده مانع از انجام این کار تا کنون شده است.

تعلل به وجود آمده در انتخاب سرمربی پرسپولیس، چند دستگی در هیأت مدیره، اعتراض تند و تیز هواداران نسبت به رفتن برانکو باعث شده تا مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که از لحاظ حقوقی رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس محسوب می شود نسبت به این شرایط اظهار نگرانی کرده و قصد دخالت در چینش هیأت مدیره را دارد.

شنیده ها حکایت از آخرین تلاش های ایرج عرب برای ماندن در باشگاه پرسپولیس دارد اما وزیر ورزش قصد دارد ظرف 48 ساعت آینده نسبت به این موضوع تصمیم گیری نهایی کند.

سلطانی فر در حال بررسی گزینه هایی خارج از هیأت مدیره است تا سرپرست باشگاه را انتخاب کند اما همه چیز بستگی به فعالیت های دو روز آینده هیأت مدیره پرسپولیس برای حل این بحران دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2550

به "تغییر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، زلف عرب به سرمربی جدید گره خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، زلف عرب به سرمربی جدید گره خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید