تاکید روسیه بر لغو همه تحریم های آمریکا علیه ایران

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران : میخائیل اولیانوف گفت واشنگتن باید فورا همه تحریم هایی را که پس از عقب نشینی از توافق هسته ای علیه ایران اعمال نموده است، لغو کند.

تاکید روسیه بر لغو همه تحریم های آمریکا علیه ایران

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش مجله پریها به نقل از صدا و سیما و به نقل از روسیا الیوم، نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی بر لزوم لغو همه تحریم های آمریکا علیه ایران و اجرای کامل توافق هسته ای تاکید نمود.

میخائیل اولیانوف گفت واشنگتن باید فورا همه تحریم هایی را که پس از عقب نشینی از توافق هسته ای علیه ایران اعمال نموده است، لغو کند.

اولیانوف در نشست شورای مدیران سازمان انرژی اتمی درباره اجرای قطعنامه 2231 شورای امنیت مربوط به توافق هسته ای ایران، گفت علت اصلی اقدام ایران در کاهش تعهدات برجامی، عقب نشینی یک طرفه آمریکا از توافق هسته ای و اعمال تحریم های غیر قانونی علیه تهران بود.

نماینده دائم روسیه در این سازمان گفت از واشنگتن می خواهیم فورا از رویکرد خود برای زیر پا گذاشتن قطعنامه 2231 شورای امنیت دست بردارد. وی اضافه کرد این قطعنامه به رغم کوشش های ناکام واشنگتن برای سنگ اندازی در جهت آن و کوشش های بی نتیجه آمریکا برای اعمال دوباره تحریم های شورای امنیت علیه ایران، همچنان به قوت خود باقی است.

اولیانوف تاکید نمود قطعنامه 2231 شورای امنیت همچنان مانند گذشته در حال انجام است و شورای امنیت هیچ قطعنامه جدیدی در این باره صادر ننموده است.

نماینده روسیه از همه طرف های توافق هسته ای ایران خواست به تعهدات خود بر اساس این توافق پایبند و به دنبال یافتن راه چاره های مشترکی برای اجرای کامل آن باشند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3822

به "تاکید روسیه بر لغو همه تحریم های آمریکا علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید روسیه بر لغو همه تحریم های آمریکا علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید