بی ام و جدید چشم ها را خیره خواهد نمود ، از جایگاه های چرخشی تا پروژکتور داخلی

به گزارش مجله پریها، طرح های مفهومی بی ام دبلیو جدید رونمایی گردیده و این طرح ها چشم ها را به خود خیره نموده اند. اما این خودرو هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟

بی ام و جدید چشم ها را خیره خواهد نمود ، از جایگاه های چرخشی تا پروژکتور داخلی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، یکی از اعضای ارشد بی ام دبلیو در این خصوص گوید: خودروی Vision iNext، یک وسیله نقلیه برتر است که تمام تکنولوژی هایی را که طی یک دهه آینده در بی ام دبلیو شاهد خواهیم بود در خود جا داده است. این یعنی؛ ترکیبی از قدرت الکتریکی، کابین قوی تر و قدرت سواری بالاتر.

شاید متعجب شوید اگر بدانید جایگاه های بی ام و جدید کاملا می چرخند و فاصله بین ردیف ها باز می گردد. افزون بر این یک پروژکتور در سقف عقب قرار گرفته است که می تواند به شکلی حرفه ای و متفاوت تصاویری منحصر به فرد را برای شما خلق کند.

حتی پارچه های روکش جایگاه که روی آن نشسته اید تعاملی است. جایگاه ها به دلخواه شما حرکت می نمایند و عقب و جلو می روند و حتی بالا یا پاین می روند.

. آدریان ون هویدونک، معاون ارشد طراحی گروه خودروسازی بی ام و می گوید: ما ین تکنولوژی را برای همیشه و برای آرامش دائمی شما طراحی نموده ایم، نه فقط زمانی که به آن احتیاج دارید.

صفحه نمایش دوگانه از دیگر ویژگی های این خودرو است و این ویژگی ارتباطی / تصویری که به افراد کمک می نماید راحت تر ارتباط برقرار نمایند تا سال 2021 رونمایی می گردد.

در سیستم خودروهای Vision iNext حالت Boost وجود دارد که به شکل شخصی نیز قابل مدیریت است. این تکنولوژی تا حدی قوی است که بین خودروهای خود ران بی رقیب به نظر می رسد.

شاید اگر از بیرون خودرو جدید بی ام و را نگاه کنید، تنها 4 جایگاه ساده را مشاهده کنید. اما این خودرو دارای فضایی باز و آرامش آور است.البته به محض این که درب خودرو را باز کنید به جهانی از سر و صدا و نور پرتاب خواهید شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 448

به "بی ام و جدید چشم ها را خیره خواهد نمود ، از جایگاه های چرخشی تا پروژکتور داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی ام و جدید چشم ها را خیره خواهد نمود ، از جایگاه های چرخشی تا پروژکتور داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید