بوف کور به زبان قزاقی ترجمه شد

جهانگیر راهنمایی از ترجمه بوف کور صادق راهنمایی به زبان قزاقی اطلاع داد.

بوف کور به زبان قزاقی ترجمه شد

برادرزاده این نویسنده به خبرنگاران گفت: این شاهکار صادق راهنمایی توسط خانم دکتر آیناش قاسم در قزاقستان همراه با داستان سگ ولگرد صادق راهنمایی ترجمه و منتشر گردیده است. ترجمه داستان سگ ولگرد قبلا در روزنامه های صحرا و شهر و ادبیات قزاق منتشر گردیده بود.

او اضافه نمود: این کتاب در 112 صفحه چاپ گردیده و قرار است به کتابخانه های سراسر قزاقستان از جمله کتابخانه های مرکزی و علمی ارسال گردد و به علاقه مندان به طور رایگان اهدا می گردد.

جهانگیر راهنمایی در خاتمه گفت: بنیاد صادق راهنمایی لازم می داند از زحمات و کوشش خانم دکتر آیناش قاسم سپاسگزاری کند. ایشان درصددند آثار دیگری از صادق راهنمایی را نیز به زبان قزاقی برگردانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
اخبار و مقالات مرتبط با "بوف کور به زبان قزاقی ترجمه شد"

مدرسه پاییزه مغز و ذهن 7 تا 13 مهرماه سال جاری با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.

طرح های مفهومی بی ام دبلیو جدید رونمایی گردیده و این طرح ها چشم ها را به خود خیره نموده اند. اما این خودرو هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟

نسل جدید خودروهای لکسوس با آینه های هوشمند در راهند. این تغییرات می توانند نوید بخش تغییراتی باورنکردنی در حوزه خودروهای هوشمند باشند.

مدیر کانال انگلیسی آی فیلم همزمان با سالگرد تاسیس این شبکه، درباره آثار نمایشی دوبله گردیده و برنامه های فراوری گردیده در این شبکه توضیحاتی را ارائه داد.

به "بوف کور به زبان قزاقی ترجمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بوف کور به زبان قزاقی ترجمه شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید