بزیک: برانکو یک روز باید از پرسپولیس می ر فت، گل محمدی گزینه مناسبی است

به گزارش پریها، ادموند بزیک، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که یحیی گل محمدی گزینه مناسبی برای هدایت این تیم است.

بزیک: برانکو یک روز باید از پرسپولیس می ر فت، گل محمدی گزینه مناسبی است

ادموند بزیک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پریها درباره جدایی برانکو از پرسپولیس و حاشیه هایی که در این مدت بابت جدایی او ایجاد شده است، گفت: برانکو یک روز باید از پرسپولیس می رفت. این مربی در این چند سال که در پرسپولیس حضور داشت کارش را به بهترین شکل و به نحو احسن انجام داد و در نهایت هم تصمیم گرفت که جدا شود. من در باشگاه نیستم و نمی دانم چه اقداماتی می توانست صورت بگیرد، ولی مسئله مهم انتخاب جانشین برانکوست.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه اضافه کرد: تمرینات پرسپولیس به زودی باید شروع شود و از طرفی فصل نقل وانتقالات هم در جریان است. مسئله مهم این است که پرسپولیس نباید زمان را از دست بدهد و مهمترین موضوع انتخاب جانشین مناسب برای برانکوست.

وی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس باید سراغ گزینه داخلی برود یا خارجی، تأکید کرد: من نمی توانم در این مورد نظر بدهم و فقط باید بگویم که هر فردی جانشین برانکو شود قطعاً کار سختی در این تیم خواهد داشت. طبیعتاً برخی با مربی خارجی موافق هستند و برخی هم استفاده از مربی ایرانی را به صلاح می دانند. در نهایت باید دید باشگاه چه تصمیمی در این زمینه خواهد گرفت.

بزیک در واکنش به بحث حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس شرح داد: این باشگاه است که باید در مورد انتخاب سرمربی صحبت کند و تصمیم بگیرد. یحیی هم زمانی که در پرسپولیس بود عملکرد خوبی داشت و بعد از آن هم در تیم های دیگر نتایج خوبی گرفت. این مربی می تواند برای پرسپولیس گزینه خوبی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2545

به "بزیک: برانکو یک روز باید از پرسپولیس می ر فت، گل محمدی گزینه مناسبی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزیک: برانکو یک روز باید از پرسپولیس می ر فت، گل محمدی گزینه مناسبی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید