آنالیز برنامه های فدراسیون های تکواندو و وزنه برداری در ستاد عالی بازی های المپیک 2020

به گزارش مجله پریها، دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 با محوریت آنالیز شرایط فدراسیون های تکواندو و وزنه برداری به عنوان دو رشته مدا ل آور ایران برای کسب سهمیه برگزار گردید.

آنالیز برنامه های فدراسیون های تکواندو و وزنه برداری در ستاد عالی بازی های المپیک 2020

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره جلسه امروز صبح ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 گفت: در جلسه امروز روسای فدراسیون های تکواندو وزنه برداری به همراه سرمربیان تیم های ملی رشته متبوعشان توضیحاتی را پیرامون وضعیت فعلی و چگونگی فرآیند کسب سهمیه ارائه دادند.

وی با بیان اینکه اعضای ستاد نیز نقطه نظرات خود را بیان کردند، ادامه داد: روسای فدراسیون ها همچنین در این جلسه به مسائل پیش روی خود پرداختند و حمایت ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 هم از آنها به عنوان رشته های مدال اور اعلام شد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک تاکید نمود : در این جلسه مسئولین ذیربط فدراسیون های تکواندو وزنه برداری هم قول دادند برای حضور قدرتمندانه در المپیک 2020 سهمیه های بیشتر به منظور مدال اوری را بدست آورند.

شهنازی حساسیت مردم و مسئولین روی رشته های مدال آور را مورد توجه قرار داد و گفت: قرار شد به دلیل اهمیت ویژه رشته های مدال آور تکواندو وزنه برداری تا پیش از انتها امسال هم جلسه دیگری در ستاد عالی حضور پیدا نمایند تا به ابهامات و سوالاتی که وجود داشت پاسخ و شفاف سازی بیشتری را در راستای موضوعات مختلف مربوط به المپیک ارائه دهند .

دبیرکل کمیته ملی المپیک در انتها گفت: بر اساس اطلاعات و برنامه های فدراسیون ها ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک یاری هایی که احتیاج است را اعمال می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2044

به "آنالیز برنامه های فدراسیون های تکواندو و وزنه برداری در ستاد عالی بازی های المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز برنامه های فدراسیون های تکواندو و وزنه برداری در ستاد عالی بازی های المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید