بدقولی تسلا یک اتفاق عجیب را رقم زد ، ماجرای راننده ای که ماشینش را تعمیر کرد

به گزارش مجله پریها، یکی از کاربران خودروهای تسلا، پس از نا امیدی از خدمات پس از فروش این شرکت، با اقدامی جالب، جنجالی شد. درواقع این فرد کوشش کرد خودرو مدل S خود را تعمیر کند.

بدقولی تسلا یک اتفاق عجیب را رقم زد ، ماجرای راننده ای که ماشینش را تعمیر کرد

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از سی ان بی سی، یکی از کاربران تسلا کوشش بسیاری کرد تا از خدمات پس از فروش خودروهای تسلا بهره مند گردد اما بدقولی های تسلا باعث شد این مرد دست به اقدامی عجیب و تامل برانگیز بزند.

جالب است بدانید وی که گرگ فورستنورث نام دارد، معتقد است تعمیر خودرو مدل S بی شباهت به تنظیم و جور کردن قطعات اسباب بازی لگو نیست.

گرگ فورستنورث در سال 2013 یکی از نخستین افرادی یود که در ایالت هاوایی خودرو محبوبش را خریداری کرد. اما شادی وی از این خرید جنجالی مدت زیادی طول نکشید. چرا که وقتی خودروی او دچار نقص فنی شد، مسئولان تسلا جوابگوی درخواست تعمیر نشدند.

او به یاد می آورد که پس از اعتراضات مکررش چند باری تکنسین های تسلا با وی تماس گرفتند اما هربار ماجرا به تماس عادی ختم می شد و البته وعده داده می شد که قطعات جدید تسلا در راهند. اما در نهایت هیچ اتفاق خاصی رخ نمی داد.

در نهایت با توجه به این که کمتر مکانیکی قادر به تعمیر خودروی وی بود، او تصمیم گرفت خود وارد عمل گردیده و خودروی محبوبش را تعمیر کند. او در این خصوص می گوید: خودروی من به چند اصلاح ساده احتیاج داشت و من با تعمیر سیم کشی، دستگیره ها، پنجره مسافر و چراغ های درب خودرو همه چیز را به سرعت حل کردم. بعید می دانستم خودروی محبوبم تعمیر گردد، اما متوجه شدم ماجرا بسیار ساده تر از تصور من بود.

وقتی از این فرد سوال شد که آیا بابت بدقولی تسلا از این شرکت شکایت دارد یا خیر گفت: تسلا شرکتی به شدت موفق است و من از این شرکت شکایتی ندارم.با این وجود اگر این شرکت قصد دارد بین مردم محبوب گردد بهتر است به توده مردم توجه بیشتری نشان دهد.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 398

به "بدقولی تسلا یک اتفاق عجیب را رقم زد ، ماجرای راننده ای که ماشینش را تعمیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدقولی تسلا یک اتفاق عجیب را رقم زد ، ماجرای راننده ای که ماشینش را تعمیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید