بازسازی و تجهیز کامل سه خوابگاه دانشگاه شریف ، از تعمیرات فضای خوابگاهی تا ایجاد فضاهای ورزشی

به گزارش مجله پریها، طرح بازساری و تعمیر خوابگاه های دانشگاه شریف با عنوان همیار شریف شروع شده که تا به امروز بیش از سه خوابگاه به طور کامل تجهیز شده است.

بازسازی و تجهیز کامل سه خوابگاه دانشگاه شریف ، از تعمیرات فضای خوابگاهی تا ایجاد فضاهای ورزشی

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت دانشجویی دانشگاه شریف تجهیز و بازسازی خوابگاه های این دانشگاه را با عنوان پویش بازسازی از اواسط اسفند ماه سال 98 شروع نموده که در این طرح توانسته با یاری خیرین تعمیرات اساسی سه خوابگاه عظیم این دانشگاه را به خاتمه برساند.

بر اساس اعلام معاونت دانشجویی این دانشگاه، از جمله اقدامات مهم انجام گرفته، می توان به نصب درب و پنجره دو جداره برای خوابگاه های (شهید شوریده، شهید وزوایی، شهید حیدرتاش، ولیعصر، طبقات سوم و چهارم هر دو بلوک شهید احمدی روشن، طبقات سوم و چهارم بلوک های 1، 2 و 3 طرشت 3 و هشت بلوک طرشت 2) و نصب جان پناه برای بعضی از بالکن های بلوک 1 شهید احمدی روشن، شهید شوریده و طرشت 3 اشاره نمود.

همچنین اصلاح و ایمن سازی سیم کشی های برق و بهبود شرایط روشنایی داخل اتاق ها، راهرو ها و محوطه خوابگاه ها از مهم ترین اقدامات اخیر بوده است.

بر اساس این گزارش، اصلاح ساختار شبکه در خوابگاه ها و نصب اکسس پوینت در کلیه خوابگاه ها با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، اجرای سیستم مکانیزاسیون آبیاری در خوابگاه شهید احمدی روشن با همکاری مدیریت امور پشتیبانی و مدیریت امور ساختمان و تأسیسات و ایزوگام بام بلوک 1 این خوابگاه ،رنگ آمیزی روغنی تمام فضا های عمومی خوابگاه ها و تمام اتاق های بازسازی شده و طراحی فضا های عمومی در خوابگاه ها، بهبود شرایط اتاق های ورزش و سوله های ورزشی، سامان دهی و تعمیرات وسایل سالن های ورزشی خوابگاه ها، تکمیل و راه اندازی آبنما در خوابگاه های شهید احمدی روشن و طرشت 3، ترمیم و شستشوی نمای خوابگاه های شهید احمدی روشن، طرشت 3 و شهید وزوایی از دیگر برنامه های بازسازی خوابگاه ها است.

همچنین ایجاد فضای ورزشی داخل محوطه، حصارکشی اطراف آن و نصب درب مجزا داخل محوطه و ترمیم نما و نقاشی بخشی از بلوک های خوابگاه طرشت 2 (دختران)، بازسازی تعداد 128 اتاق در خوابگاه های طرشت 3، شهید احمدی روشن و طرشت 2 با همکاری فارغ التحصیلان دانشگاه، انجمن فارغ التحصیلان و بنیاد حامیان دانشگاه و در قالب طرح همیار شریف از مهم ترین اقدامات اجرا شده پروژه بازسازی خوابگاه هاست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4171

به "بازسازی و تجهیز کامل سه خوابگاه دانشگاه شریف ، از تعمیرات فضای خوابگاهی تا ایجاد فضاهای ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی و تجهیز کامل سه خوابگاه دانشگاه شریف ، از تعمیرات فضای خوابگاهی تا ایجاد فضاهای ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید