بازدید کننده گرامی از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم!

به گزارش مجله پریها، در حالی که از سوی شرکت خودروسازی سایپا اعلام شد از ساعت 10 صبح امروز ثبت نام بیش از 50 هزار خودرو به صورت اینترنتی شروع می گردد اما کوشش ها برای ثبت نام متقاضیان با مشکلاتی همراه است.

بازدید کننده گرامی از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم!

به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام این شرکت در این طرح محصولات خانواده پراید، تیبا، ساینا و وانت نیسان با قیمت زمان تحویل خودرو، عرضه خواهند شد اما متقاضیان ظاهرا با مشکلاتی در این راه روبرو اند.

خبرنگار خبرنگاران با حضور در یکی از نمایندگی ها شاهد حضور متقاضیانی بود که از مشکلات سایت ثبت نام و عدم نمایش صفحه خرید یا قطعی آن در حین انجام ثبت نام گلایه کردند.

در حال حاضر از ساعتی پیش این طرح فروش که صرفاً به صورت اینترنتی است شروع گردیده اما ظرف یک دقیقه از باز شدن سایت سقف فروش مرحله ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام رسید.

آنالیز ها نشان می دهد که هیچ یک از متقاضیان خرید این خودروها، نتوانسته اند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و شرکت سایپا اعلام نموده متقاضیان در مرحله بعدی می توانند نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام نمایند.

بر همین اساس در جدیدترین اطلاعیه نیز در این سایت مرحله بعدی پذیرش ساعت 11:15 اعلام گردیده است. در این نوشتار آمده است: بازدیدنماینده گرامی به دلیل حجم بالای مراجعات، مرحله بعدی پذیرش راس ساعت 11:15 انجام خواهد شد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

اما بازهم مراجعه به سایت نشان می دهد که سایت پذیرنده خارج از دسترس است و متقاضیان نمی توانند برای خرید اقدام نمایند و از مرحله پنجم پذیرش در سایت 11:30 خبر داده گردیده است!

براساس شرایط اعلام گردیده کسانی که در 18 ماه گذشته از این شرکت اقدام به خرید خودرو نموده اند امکان خرید در این طرح را نخواهند داشت.

همچنین هر کد ملی تنها امکان ثبت نام یک دستگاه خودرو را داشته و برای جلوگیری از واسطه گری خودروهای مذکور فاقد امکان صلح و انتقال به غیر است . ثبت نام برای افراد زیر 18 سال نیز در این طرح امکان پذیر نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 327

به "بازدید کننده گرامی از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید کننده گرامی از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید