اینستاگرام کانال خرید راه اندازی می نماید

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از ماشابل تک، به زودی تجربه خرید در اینستاگرام تغییر می نماید. این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس 2 به روز رسانی مهم برای کسب وکار تجارت الکترونیک خود معرفی نموده است. نخست، پست های قابل خرید در استوری ها که آزمایش آنها از ماه ژوئن شروع گردیده بود، اکنون به طور جهانی ارائه می شوند. به روزرسانی دیگر شامل افزوده شدن کانال های خرید در بخش جستجوی (Explore) این اپلیکیشن است.

اینستاگرام کانال خرید راه اندازی می نماید

این به روزرسانی ها بدان معناست که برندها و کسب وکارها راه های مختلفی برای عرضه محصولات خود به کاربران در اختیار خواهند داشت.

برخلاف استوری های تبلیغاتی معمول که کسب وکارها هزینه آن را می پردازند، پست های قابل خرید در استوری حاوی استیکرهایی هستند که به طور مستقیم به محصولاتی خاص مرتبط می شوند. پیش از این قابلیت مذکور فقط برای تعداد محدودی از شرکای اولیه اینستاگرام فراهم بود. اما هم اکنون برای کسب وکارهای مختلف در 46کشور مهیا است.

از سوی دیگر کانال های خرید در بخش Explore همراه کانال های شخصی سازی گردیده دیگر اینستاگرام ارائه می گردد و براساس ترجیح کاربر ترکیبی از محصولات را نمایش می دهد.

این به روز رسانی ها نشان دهنده گسترش قابلیت خرید اینستاگرام هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 459

به "اینستاگرام کانال خرید راه اندازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام کانال خرید راه اندازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید