اولین اختلاف نظرهای کمیته فنی و شفر

به گزارش مجله پریها، تا این لحظه سیاست کمیته فنی باشگاه استقلال حضور یک دستیار در کادر فنی بوده، اما شفر موافقت نکرده است.

اولین اختلاف نظرهای کمیته فنی و شفر

به گزارش خبرنگاران ، یکی از بحث های اصلی این روزهای باشگاه استقلال، حضور یک دستیار جدید در کادر فنی وینفرد شفر است. سانیاک مربی اهل چک استقلال به دلیل آنچه که بیماری مادرش عنوان نمود، از استقلال جدا شد و شفر بدون حضور او فصل جدید مسابقات را شروع کرد. با گذشت زمان و با توجه به نتایج ضعیف استقلال، بحث های زیادی در رابطه با حضور یک دستیار جدید در کادر فنی مطرح شده، کسی که بتواند به لحاظ فنی به سرمربی آلمانی استقلال یاری کند.

اگر چه نام هایی چون فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، مجید صالح، مجید نامجومطلق و ... مطرح شد، اما شفر هیچ تصمیمی نگرفت و تا این لحظه نظری نداده است. کمیته فنی باشگاه استقلال اعتقاد دارد که شفر به لحاظ فنی باید تقویت گردد، اما سرمربی آلمانی آبی پوشان واکنشی نشان نمی دهد. نام های زیادی مطرح می شوند و کمیته فنی نیز با برخی افراد مختلف جداگانه صحبت نموده تا در صورت توافق با او، سراغ شفر رفته و با سرمربی آلمانی صحبت نمایند. در واقع تا این لحظه سیاست کمیته فنی باشگاه استقلال حضور یک دستیار در کادر فنی بوده، اما شفر موافقت ننموده است.

11 - 180

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 12 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1817

به "اولین اختلاف نظرهای کمیته فنی و شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اختلاف نظرهای کمیته فنی و شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید