ادامه سقوط ارزش دلار در بازارهای جهانی

به گزارش مجله پریها، دلار آمریکا همچنان از سوی قدرت دریافت یورو و افت سود اوراق قرضه آمریکا تحت فشار قرار گرفت. از سوی دیگر ادامه بحث در مورد بسته جدید کمک کرونایی در کنگره آمریکا سرمایه گذاران را نگران کرده است.

ادامه سقوط ارزش دلار در بازارهای جهانی

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از رویترز، روز چهارشنبه دلار آمریکا همچنان از سوی قدرت دریافت یورو و افت سود اوراق قرضه آمریکا تحت فشار قرار گرفت. این در حالی رخ داد که ادامه بحث در مورد بسته جدید کمک کرونایی در کنگره آمریکا سرمایه گذاران را در مورد فرایند ریکاوری مالی آمریکا نگران کرده است.

یورو 0.49 درصد دیگر در برابر دلار تقویت شد و نرخ خود را در 1.1858 واحد تثبیت کرد.

پوند انگلیس 0.40 درصد در برابر دلار تقویت شد تا به نرخ 1.3111 واحد برسد.

در برابر ارزهای آسیایی هم دلار شرایط متزلزلی داشت و تا ساعت 14:15 به وقت تهران، با 0.51 درصد افت در برابر یوآن چین به نرخ 6.9361 واحد رسید. نرخ برابری دلار با ین ژاپن هم در این ساعت در 105.68 واحد تثبیت شد.

ایمره اسپیزر، تحلیل گر ارز خارجی در شرکت وست پک، می گوید: عدم توافق بر سر بسته کمک مالی دلار آمریکا را تحت فشار قرار داده است. او ادامه داد: اگر در روزهای آینده کنندگان آمریکا بر سر این بسته مالی توافق کنند، شاهد بازگشت موقت دلار خواهیم بود. با این همه من معتقد هستم تا سرانجام سال فرایند نزولی دلار ادامه می یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3601

به "ادامه سقوط ارزش دلار در بازارهای جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه سقوط ارزش دلار در بازارهای جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید