ابوترابی: جدی نگرفتن تحریم های نفتی یکی از دلایل راه انداختن پروژه ب بود

به گزارش مجله پریها، یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: دشمن از آنجا که متوجه شد کسی تحریم های نفتی را جدی نگرفته است سعی کرد با به راه انداختن جنگ روانی توسط مسئله دانمارک اثرات تحریم را تقویت کند.

ابوترابی: جدی نگرفتن تحریم های نفتی یکی از دلایل راه انداختن پروژه ب بود

ابوالفضل ابوترابی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به ادعای اخیر دانمارک و شروع پروژه ب اعلام کرد: ما شاهدیم که دشمن جنگ رسانه ای - روانی را ایجاد کرد و سپس به سراغ جنگ اقتصادی رفت تا آن را با جنگ رسانه ای - روانی توام کند و در نهایت جنگ امنیتی را نیز ضمیمه این مسائل سازد.

وی در ادامه توضیح داد: در جنگی که دشمن طراحی نموده بود قرار بود با اسم رمز تابستان داغ، اولین ضربه کاری را به ایران وارد کند، تا شهریورماه این نقشه را در ذهن داشت اما در گام اول با شکست روبرو شد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: سپس دشمن گام دوم را برای تحریم های دوباره برداشت اما از آنجا که همیشه ایران پیروز بوده و آمریکا شکست خورده است، به این نتیجه رسید که صرفا با تحریم های نفتی نمی تواند موفق گردد بنابراین یک جنگ روانی از طریق مسئله دانمارک و ادعای این کشور راه انداخت تا بتواند اثرات تحریم نفتی را به بهانه دانمارک تقویت کند.

ابوترابی در سرانجام تاکید نمود: دشمن دید که به تنهایی کسی تحریم های 13 آبان را جدی نگرفت، لذا زمینه جنگ روانی را فراهم کرد تا اثرات تحریم را تقویت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1761

به "ابوترابی: جدی نگرفتن تحریم های نفتی یکی از دلایل راه انداختن پروژه ب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابوترابی: جدی نگرفتن تحریم های نفتی یکی از دلایل راه انداختن پروژه ب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید