رهبر معظم انقلاب اسلامی: سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است

حضرت آیت الله خامنه ای مردم سالاری و انتخابات را نعمت بزرگی دانستند و گفتند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است و سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است که رئیس قوه مجریه را انتخاب می کنند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی: سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دقایق آغازین انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا پای صندوق رای حضور یافتند و در جمع خبرنگاران فرمودند

خدای محترم را بر نعمت مردم سالاری و انتخابات حضور مردم سپاسگزاری می کنم، نعمت بزرگی است.

ایشان افزودند:

بحمدلله مردم ما شکرگزار این نعمت هستند، می بینید که شرکت می کنند و توصیه من این است که هر چه بیشتر شرکت کنند و هر چه زودتر پای صندوق ها بیایند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه فرمودند:

معتقدم کار نیک را بایستی در اول وقت آن انجام داد، نباید تاخیر کرد و معتقدم که انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است؛ سرنوشت کشور دست آحاد مردم است که رییس قوه مجریه را انتخاب می کنند؛ به اهمیت این کار توجه کنند.

ایشان به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز اشاره نمودند و اظهار داشتند:

انتخابات شوراهای شهر و روستا هم مهم است، زیرا کسانی انتخاب می شوند که خدمات شهری و روستایی،مسائل روز مره مردم را در اختیار دارند. آن هم مهم است با دقت، ملاحظه و شناخت ان شاءالله شرکت کنند. توصیه من به آحاد مردم است.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح جمعه 29 اردیبهشت 1396 آغاز شده است.

اخبار و مقالات مرتبط با "رهبر معظم انقلاب اسلامی: سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است"

حسن روحانی در پیغامی پیروزی قاطعانه ولادیمیر پوتین را در انتخابات شب گذشته تبریک گفت.

با اعلام شدن نتایج انتخابات روسیه در روز گذشته ولادیمیر پوتین باز تا سال 2024 رئیس جمهور روسیه شد. یان برای چهارمین بار در یک دوره شش ساله است.

 دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت انجام خواهد شد که برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها از فردا روی آنتن شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌رود.

چوئه ریونگ هائه که از او به عنوان مقام شماره دو کره شمالی یاد می گردد در سفری به کوبا با مقام های این کشور درخصوص راه های بهبود روابط دوجانبه مذاکره کرد.

به "رهبر معظم انقلاب اسلامی: سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است" امتیاز دهید

1 کاربر به "رهبر معظم انقلاب اسلامی: سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با رهبر معظم انقلاب اسلامی: سرنوشت کشور به دست آحاد مردم است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید