آمریکا به محمدطاهر وادی ویزا نداد

به گزارش مجله پریها، اکبر محمدی سرپرست تیم ملی والیبال درباره ویزای ملی پوشان والیبال برای حضور در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال گفت: تا به امروز ویزای 20 نفر از کاروان ایران برای حضور در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال آماده شده است، اما به این معنا نیست که ویزای بقیه بازیکنان و اعضای تیم صادر نمی گردد. ما فعلاً زمان داریم و فکر می کنیم امروز و فردا شرایط ویزای بازیکنان معین خواهد شد.

آمریکا به محمدطاهر وادی ویزا نداد

سرپرست تیم ملی والیبال ایران اضافه نمود: تنها برای محمدطاهر وادی ویزا صادر نشده و این ملی پوش ریجکت شده است. در مورد هیچ بازیکن دیگری چنین چیزی پیش نیامده است. فکر می کنم در همین یکی دو روز شرایط کاروان ایران تعیین خواهد شد. در حال حاضر هنوز ویزای سرمربی، مربی و ماساژور تیم ملی و چند بازیکن دیگر صادر نشده است، اما این به معنی ریجکت شدن نیست.

وی در مورد عدم حضور ایران در هفته سوم رقابت ها عنوان نمود: بحث انصراف از هفته سوم رقابت ها مطرح نیست؛ فدراسیون جهانی اعلام نموده در صورتی که آمریکا به بازیکنان اصلی ایران ویزا ندهد نتیجه بازی های ایران در رده بندی جهانی نیز تأثیر نخواهد داشت.

محمدی در پاسخ به این سوال که آیا با این شرایط وادی از تیم ملی جدا می گردد؟ گفت: خیر. وادی همچنان همراه ما است؛ ایمیلی از سوی فدراسیون والیبال به سفارت آمریکا ارسال کردیم و محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون هم پیگیر آن است و درخواست دادیم که ویزای او هم تأیید گردد. امیدوارم که این مشکل هم رفع گردد.

وی در مورد برنامه تیم ملی گفت: امروز به همراه تیم راهی فرانکفورت آلمان می شویم و تمرینات را در آنجا پیگیری می کنیم. متأسفانه به خاطر بدشانسی نتوانستیم در هفته دوم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم، اما خدا را شکر روحیه بچه ها خوب است و همگی یک دل و یک صدا کوشش می نمایند تا در هفته سوم نتایج خوبی کسب کنیم.

سرپرست تیم ملی بعلاوه در مورد صحبت هایی مبنی بر حضور عبادی پور در هفته سوم رقابت ها عنوان نمود: عبادی پور ویزای آمریکا ندارد و نمی تواند در هفته سوم در کنار تیم باشد؛ او در مسابقات قهرمانی آسیا و رقابت های دیگر تیم را همراهی می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 5 تیر 1402 بروزرسانی: 5 تیر 1402 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4843

به "آمریکا به محمدطاهر وادی ویزا نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا به محمدطاهر وادی ویزا نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید