آشنایی با رژیم کانادایی

به گزارش مجله پریها، شاید شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که بنا به هر دلیلی تصمیم دارید در مدتی بسیار کوتاه وزن زیادی کاهش دهید و به تناسب اندام برسید. احتمالا هم برای رسیدن به این هدف از رژیم کانادایی استفاده می کنید، این طور نیست؟

آشنایی با رژیم کانادایی

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ترکیبی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران از ایرنا، رژیم کانادایی، یک رژیم مبتنی بر پروتئین است که معمولا در یک دوره 15 روزه از آن پیروی می نمایند.فرد باید در طول 12 روز طبق رژیم کانادایی پیش می رود و 3 روز را باید صرف تثبیت وزن خود کند.

متاسفانه این نوع رژیم سخت در بین افرادی که دارای اضافه وزن بسیاری هستند به یکی از پرطرفدار ترین رژیم های غذایی تبدیل شده است.

اگر شما هم در حال اجرای این رژیم هستید و یا قصد دارید در آینده ای نه چندان دور به پیروی از چنین رژیم سختی بپردازید بد نیست تا انتها این مطلب همراه باشید.

رژیمی سخت به نام رژیم کانادایی

در سراسر دنیا رژیم کانادایی را به عنوان یک رژیم غذایی سخت می شناسند که فرد با اجرای آن در مدت زمانی کوتاه مقدار زیادی وزن از دست می دهد.

رژیم لاغری کانادایی قبلا به صورت دیگری اجرا شده و به شکلی که امروزه از آن پیروی می نمایند نبوده است.

تفاوت برنامه غذایی قبلی و فعلی در این رژیم به آن صورت است که در برنامه های قدیمی جای هیچ گونه تغییر در نوع و میزان غذاها وجود نداشت اما در برنامه جدید، افراد این امکان را دارند تا بعضی از غذاها را در صورت ایجاد حساسیت و یا عدم علاقه تغییر دهند.

حتی اگر یک بار این رژیم را اجرا نموده باشید پس متوجه شدید که که این رژیم به عنوان یک رژیم لاغری سخت و سخت به سرعت وزن شما را کاهش می دهد و این اصلا خوب نیست!

اجرای رژیم لاغری کانادایی به دلیل پیچیدگی و سختی بیش از حد، باعث به وجود آمدن مسائل و عوارض زیادی برای افراد می گردد.

همچنین رژیم لاغری کانادایی برای افرادی که مبتلا به بیماری هایی از قبیل زخم معده، بیماری های قلبی و سنگ کلیه هستند ممنوع می باشد.

از سوی دیگر این رژیم در گروه رژیم های سریع واقع شده است که در زمان کوتاهی منجر به کاهش حدود 10 تا 13 کیلو از وزن فرد می گردد.

این رژیم لاغری به خاطر آسیب هایی که ممکن است به بدن افراد برساند، همیشه مورد انتقاد شدیدی واقع شده است.

همچنین رژیم هایی مانند رژیم لاغری کانادایی که در کوتاه مدت سبب کاهش وزن می شوند، پایداری ندارند و امکان بازگشت وزن در آن وجود دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3617

به "آشنایی با رژیم کانادایی" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با رژیم کانادایی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با رژیم کانادایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید