گروه خودروسازی فورد 555 خودرو را فراخواند ، درب مدلهای معیوب در هنگام تصادف باز می گردد

به گزارش مجله پریها، گروه خودروسازی فورد 555 ماشین را به علت نقص فنی درب های خودرو فراخواند. به نظر می رسد درب خودروهای مذکور در هنگام تصادف ناگهان باز می شوند.

گروه خودروسازی فورد 555 خودرو را فراخواند ، درب مدلهای معیوب در هنگام تصادف باز می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، به نظر می رسد درب های این خودروها ناگهان باز می گردد و خطر مرگ را برای سرنشینان خودرو حین تصادف رقم می زند.

البته آنالیز ها نشان داده که این باز شدن درب تنها در حد میلیمتر رخ می دهد. اما همین حجم باز شدن درب خودرو نیز به نگرانی ها دامن می زند و موجب ناامیدی جمعی از علاقه مندان به فورد گردیده است.

بر همین اساس نیز فورد یک فراخوان برای 555 نمونه از مدل های فورد اج 2018 و 2018 لینکلن ام کی ایکس صادر نموده است. این فراخوان به خودروهایی مرتبط است که بین تاریخ 27 تا 31 ژوئیه 2018 ساخته گردیده اند.

این مشکل بر اثر ضعف در پیچ و مهره هایکه لبه درب اتفاق افتاده. پیچ و مهره هایی که در هنگام باز و بسته شدن درب حائز اهمیتند. خوشبختانه تا این لحظه فورد هیچ گزارشی از آسیب های خطرناک مرتبط با این مشکل دریافت ننموده است.

تعمیرات رایگان و بسیار سریع انجام می گردد. صاحبان خودروهای آسیب پذیر باید طی روزهای آینده به ترتیب اولویت های اعلام گردیده به نمایندگی ها مراجعه نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1158

به "گروه خودروسازی فورد 555 خودرو را فراخواند ، درب مدلهای معیوب در هنگام تصادف باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه خودروسازی فورد 555 خودرو را فراخواند ، درب مدلهای معیوب در هنگام تصادف باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید