کرایه ارزان باعث استفاده بیشتر شهروندان از حمل ونقل عمومی می گردد

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، فرزانه آرامش در هفتاد و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در سال 97 ارجاعی از کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار بندرعباس و مدیران حمل و نقل شهرداری بندرعباس برگزار گردید، گفت: بنده قلباً موافق افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی نیستم.

کرایه ارزان باعث استفاده بیشتر شهروندان از حمل ونقل عمومی می گردد

آرامش گفت: با توجه به اینکه هزینه استهلاک و... مشکلاتی برای رانندگان وسایل حمل ونقل عمومی به وجود آورده ناچاریم افزایش نرخ داشته باشیم و در تاکسی ها طی دوسال اخیر و در اتوبوس ها در سه سال اخیر هیچگونه افزایش نرخی نداشته ایم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه بیان نمود: در شرایط کنونی افزایش هزینه ها منجر به اعتراض صاحبان این صنف شده است و درخواست 50 درصدی افزایش نرخ کرایه از سوی سازمان حمل ونقل و شهرداری بوده که باید مورد آنالیز قرار گیرد.

آرامش گفت: ما با دو قشر جامعه سر و کار داریم، شهروندان و رانندگان، و باید به نحوی تصمیم گیری کنیم که هیچ یک از این دو گروه آسیب نبینند و در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است شاهد، هرج و مرج در کرایه ها باشیم که درشأن شهروندان و رانندگان نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1572

به "کرایه ارزان باعث استفاده بیشتر شهروندان از حمل ونقل عمومی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرایه ارزان باعث استفاده بیشتر شهروندان از حمل ونقل عمومی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید