کارخانه تسلا دچار حریق شد ، بدشانسی های ایلان ماسک ادامه دارد

به گزارش مجله پریها، شرکت تسلا یک بار دیگر دچار حریق شد. به نظر می رسد کابوس آتش سوزی دست از سر ایلان ماسک برنمی دارد و در نتیجه هر چند روز یکبار با حاشیه ای جدید رو به رو می گردد.

کارخانه تسلا دچار حریق شد ، بدشانسی های ایلان ماسک ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، این دومین باری است که شرکت تسلا در کارخانه گیگافکتوری حریق را تجربه می نماید. این موضوع به بخش فراوری این کارخانه آسیب هایی جدی وارد نموده است.

بر اساس گزارش های اولیه ابتدا کارمندان متوجه آتش سوزی گردیده اند و سپس به سرعت فرار نموده اند و در نتیجه روند فراوری در این ساختمان به طور کامل با مشکل روبرو گردیده است.شایان ذکر است که؛ گرچه کارخانه با مشکل خاصی روبرو نگردیده، اما میزان آسیب دیدگی ها تعیین نیست و تنها نکته مثبت این ماجرا عدم آسیب دیدگی کارمندان است.

آتش سوزی در محفظه کوره خنک کننده در طبقه سوم کارخانه گیگافکتوری رخ داده است. اما موضوعی که تعجب بسیاری از کارشناسان بازار را به خود جلب نموده، آتش سوزی های پیاپی در کارخانه تسلا است.

موضوع این است که برخی گمانه می زنند ماجرا عجیب و عمدی است و برخی دیگر می گویند تنها یک اتفاق ساده است. باید دید در نهایت حق با کدام گروه است.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 454

به "کارخانه تسلا دچار حریق شد ، بدشانسی های ایلان ماسک ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانه تسلا دچار حریق شد ، بدشانسی های ایلان ماسک ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید