پرچم هر یک از خاندان های سریال بازی تاج و تخت چه معنایی دارد؟

به گزارش مجله پریها، در میان نبرد های حماسی و شخصیت های محبوب و مطرود بازی تاج و تخت، نماد های یک خاندان ماهیت هر خانواده اشرافی را در وستروس به تصویر می کشد. آن ها همچنین مانند راهنمایی برای طرفداران عمل می کنند تا هویت هر خاندان را دریابند و با اعضای آن ارتباط برقرار کنند. در حالی که قدرت دائماً دست به دست می شود، نماد هر خاندان، ماهیت وجودی آن را به تصویر می کشد؛ غرور، تاریخ و ارزش های آن ها و راهی برای احساس ارتباط با ریشه هایشان است.

پرچم هر یک از خاندان های سریال بازی تاج و تخت چه معنایی دارد؟

در بازی تاج و تخت، خاندان ها برای تاج و تخت آهنین و همچنین قدرت، تسلط و بقا با هم مبارزه می کنند. متحد ماندن به عنوان یک خاندان بسیار مهم است، زیرا قدرت و حمایت لازم برای غلبه بر جو سیاسی همیشه در حال تغییر را فراهم می کند. نماد ها به عنوان راهی برای متحد کردن همه اعضای خاندان و الهام بخش وفاداری به آن است.

هر نماد به چه معناست؟

نماد خاندان استارک، یک گرگ است. این گرگ که بومی شمال است، نماد وفاداری خاندان استارک به مردم آن منطقه، استقامت و انعطاف پذیری آنهاست. علاوه بر شجاعت آنها، این نماد جنبه حمایتگری و پرورش دهنده آن ها را به نمایش می گذارد. این گرگ، نمادی مجذوب کننده است و مانند خود اعضای خاندان استارک، شرور و شجاع، اما گاهی اوقات وفادار و مهربان است. این نماد تجسم کاملی از همه چیز ها و کسانی است که در وینترفل هستند و خانواده ای قوی را نشان می دهد که حتی به صورت انفرادی هم قدرتمند هستند.

نماد خاندان لنیستر یک شیر طلایی روی پس زمینه زرشکی است که نماد جاه طلبی و قدرت سلطنتی آنهاست. شیر باشکوه، نشان دهنده تلاش این خاندان برای کسب قدرت، ثروت و نفوذ است. به عنوان یک خاندان محافظه کار و سنتی در وستروس، یک شیر طلایی کاملاً مناسب آن ها است. لنیستر ها نیز مانند شیر ها به دلیل حیله گری و استراتژی های حساب شده خود شناخته می شوند.

یک اژد های سه سر که در پس زمینه ای سیاه قرار گرفته است، نماد خاندان تارگرین است که ارتباط آن ها با اژد ها را به تصویر می کشد. نشان آن ها به روز هایی برمی شود که خاندان تارگرین به عنوان اژدهاداران حکومت می کرد و با جانوران باشکوه خود بر زمین و آسمان فرمان می راند. سه سر اژد ها کننده اگان فاتح و خواهر و همسرش، رینیس و ویسنیا هستند.

نماد خاندان ارین، یک پرنده در حال پرواز است که بر روی زمینه ای آبی به نمایش درآمده است. این پرنده منعکس کننده تسلط این خاندان بر آسمان است. خاندان ارین بر فراز یک قلعه غیرقابل نفوذ زندگی می کنند که اساسا بالای ابر ها واقع شده است. این پرنده، مسافت یا به عبارت بهتر، ارتفاعاتی را نشان می دهد که دشمن باید برای حمله به این خاندان، آن را طی کند و به آن جا برود و در همین حال، ارین از بالا نظاره گر این رویداد ها است.

یک گل رز طلایی در پس زمینه سبز به خوبی زیبایی و ظرافت خاندان تایرل را به تصویر می کشد. تایرل ها، مانند گلی که تجسم می کنند، در ایجاد اتحاد و رشد خاندان خود عالی هستند. اما درست مانند تایرل ها، گل، زیر گلبرگ هایش خار دارد. نماد آن ها نشان دهنده قدرت دیپلماتیک آن ها است، ویژگی هایی که آن ها را به یکی از تأثیرگذارترین خاندان ها تبدیل کرده است.

خاندان گریجوی با یک کراکن در پس زمینه ای سیاه نشان داده می شود که تسلط آن ها بر جزایر آهن را نشان می دهد. همانطور که کراکن افسانه ای در زیر امواج پنهان شده است، نفوذ خاندان گریجوی در سراسر دریا ها توسعه می یابد. آن ها به دلیل طبیعت بی باک خود شناخته می شوند و هویت آن ها به عنوان افرادی که از طریق دریای غیرقابل پیش بینی شکل گرفته اند به خوبی از طریق نماد آن ها نشان داده می شود.

با روح و قدرتی آتشین، به عنوان حاکمان منطقه دورن، نماد خاندان مارتل، خورشیدی سرخ است که از طریق نیزه ای طلایی سوراخ شده است. خورشید نماد گرمای صحرا و طبیعت پرشور مارتل ها است و نیزه به عنوان یادآور ظرفیت آن ها برای انتقام و عدالت عمل می کند، زیرا آن ها همیشه آماده حمله به کسانی هستند که به آن ها ستم می کنند.

گوزن، مظهر استقامت و انعطاف پذیری خاندان براتیون، حاکمان سرزمین های طوفانی است. گوزن نمادی از ادعای رابرت براتیون برای تاج و تخت آهنین و قدرتی است که از تبار سلطنتی او می آید و همچنین نشان دهنده عزم آن ها برای دفاع از پادشاهی خود در برابر همه است، دقیقاً مانند گوزن نری که در نمادشان دیده می شود.

نماد خاندان تالی، یک قزل آلای نقره ای است که بر روی امواج می جهد. قزل آلا موقعیت استراتژیک این خاندان را در نزدیکی رودخانه ها و ارتباط آن ها با آب را به تصویر می کشد. نشانه آن ها منعکس کننده سازگاری و پیوند های قوی خانوادگی آن ها است، زیرا آن ها با متانت و قاطعیت در حال تغییر فضای سیاسی هستند.

منبع:روزیاتو

منبع: فرارو
انتشار: 27 مرداد 1402 بروزرسانی: 27 مرداد 1402 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4865

به "پرچم هر یک از خاندان های سریال بازی تاج و تخت چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرچم هر یک از خاندان های سریال بازی تاج و تخت چه معنایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید