پِتی: باید در بازی دوم باید بهتر از امروز باشیم ، جمشیدی دفاع نمی شد

به گزارش پریها، بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان می گوید: این تیم فردا کار دشوارتری برابر شیمیدر دارد و باید بهتر از امروز باشند.

پِتی: باید در بازی دوم باید بهتر از امروز باشیم ، جمشیدی دفاع نمی شد

به گزارش پریها، پِری پِتی گارد آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از پیروزی شیرین تیمش مقابل شیمیدر تهران در جمع پریها گفت: بازی بسیار بزرگ و سختی بود. به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم و برای آن سخت جنگیدیم که خوشبختانه با یک امتیاز اختلاف به پیروزی رسیدیم.

او با تمجید از بازی فوق العاده محمد جمشیدی در ترکیب تیم شیمیدر تهران، گفت: با وجود اینکه شیمیدر باخت بازیکنانش با ما سخت جنگیدند. می توانم بگویم شماره 13 آن ها (محمد جمشیدی) بسیار عالی بازی کرد و ما نمی توانستیم او را دفاع کنیم. فردا هم مقابل او و تیم شیمیدر کار سختی پیش رو داریم.

پِتی درباره دو پرتاب پنالتی ای که در سرانجام بازی به دست آورد و تنها یکی را گل کرد، توضیح داد: درست است که من یکی از آن پرتاب ها را از دست دادم اما با گل کردن پرتاب دیگر تیم ما برنده شد!

گارد آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص بازی دوم مقابل شیمیدر که فردا (یکشنبه) 25 فروردین برگزار می شود نیز گفت: یک بازی سخت دیگر در تهران پیش رو داریم. امروز پیروز شدیم به بازی برگردیم و برنده شویم اما فردا باید بهتر بازی کنیم و اجازه ندهیم شماره 13 آن ها به راحتی امتیاز بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2402

به "پِتی: باید در بازی دوم باید بهتر از امروز باشیم ، جمشیدی دفاع نمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پِتی: باید در بازی دوم باید بهتر از امروز باشیم ، جمشیدی دفاع نمی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید