پاکباز: تیم ملی هاکی بانوان احتیاج به بازی تدارکاتی دارد

به گزارش مجله پریها، سرپرست تیم ملی هاکی سالنی بانوان ایران گفت: تیم ملی بانوان برای آمادگی بیشتر در مسابقات کاپ آسیا به بازی تدارکاتی احتیاج دارد.

پاکباز: تیم ملی هاکی بانوان احتیاج به بازی تدارکاتی دارد

فریده پاکباز با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: مرحله پنجم اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی سالنی بانوان از 9 تا 17 آذر ماه برگزار گردید و 19 بازیکن از شهرهای مختلف و دو بازیکن افتخاری از نقده در این اردو حضور داشتند.

وی در ادامه اضافه نمود: پنج اردوی دیگر تا شرکت در مسابقات کاپ آسیا در پیش داریم و سپس تیم ملی فروردین ماه به این مسابقات اعزام خواهد شد.

سرپرست تیم ملی هاکی سالنی بانوان ایران با اشاره به اینکه برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی بانوان بستگی به نظر مسئولان دارد، گفت: تیم آقایان در ترکیه بازی تدارکاتی داشت، اما برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی بانوان بستگی به نظر مسئولان فدراسیون دارد.

وی بعلاوه خاطر نشان کرد: برگزاری بازی تدارکاتی با تیم های خارجی در بالا بردن آمادگی تیم ملی خیلی مؤثر است و مربی می تواند نقاط قوت و ضعف تیم را شناسایی کند.

اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی سالنی بانوان با سرمربیگری نیلوفر عبدی و همراهی طیبه نوری و مریم کریمی (مربی)، مریم ربانی (مربی بدنساز) و یک پزشکیار برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4510

به "پاکباز: تیم ملی هاکی بانوان احتیاج به بازی تدارکاتی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکباز: تیم ملی هاکی بانوان احتیاج به بازی تدارکاتی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید