همایش همیاران گاز در در دیلم برگزار گردید

به گزارش مجله پریها، احمد رامشی رئیس اداره گاز شهرستان دیلم در حاشیه این همایش به خبرنگاران گفت: اداره گاز شهرستان دیلم به عنوان یکی از دستگاه های پیشگام در آموزش نکات ایمنی در سطح شهرستان، با اجرای طرح ها و پروژه های زیربنایی، گام موثری در راستای ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز برداشته است.

همایش همیاران گاز در در دیلم برگزار گردید

وی اضافه کرد: اجرای این طرح و همایش نقش مهم و تاثیر گذاری در نهادینه کردن فرهنگ استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی دارد.

رامشی گفت: با توزیع بسته ها و اقلام آموزشی بین دانش آموزان، اهداف آموزشی اداره گاز شهرستان دیلم در زمینه رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه در سطح مدارس و در بین خانواده ها دنبال می گردد.

وی به ایجاد دیدگاه صحیح نسبت به بخش ایمنی و بهینه سازی مصرف انرژی در زمینه گاز بین دانش آموزان اشاره نمود و اضافه کرد: اعطای نشان همیار گاز به دانش آموزان و ترغیب آنان به انتشار مطالب آموخته شده با معرفی عنوان همیار گاز از مهم ترین اقدامات مورد احتیاج به منظور حضور پر شور و اثرگذار دانش آموزان در این برنامه فرهنگی است.

رئیس اداره گاز شهرستان دیلم در انتها از مدعوین حاضر در جلسه بویژه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و مدیران و مربیان مدارس بابت همکاری در زمینه برگزاری این همایش پرشور تشکر و قدردانی کرد.

در این همایش پس از آموزش نکات ایمنی، مخاطرات استفاده ناایمن از گاز طبیعی و آشنایی با وضعیت شبکه گازرسانی و میزان مصرف گاز در شهرستان و همچنین بیان توضیح وظایف همیاران گاز، نشان همیار گاز به دانش آموزان اعطا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2126

به "همایش همیاران گاز در در دیلم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش همیاران گاز در در دیلم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید