نیویورک تبدیل به قطب 5G ایالات متحده می گردد؟

به گزارش مجله پریها، اینترنت 5G یکی از مهمترین دستاوردهای دنیای فناوری امروز است و بر همین اساس بسیاری از شرکت های معتبر دنیای فناوری در تلاشند اینترنت 5G را توسعه دهند. اما زیرساخت های شهری هم اولویت بالایی دارند و نیویورک در این زمینه رکورد دار است.

نیویورک تبدیل به قطب 5G ایالات متحده می گردد؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد نیویورک نخستین شهر ایالات متحده خواهد بود که زیرساخت های 5G خود را توسعه می دهد.

در سال 2018 نیویورک از سه شرکت Neutral Connect Networks، Fiberless Networks و Edge Fibernet خواسته است اینترنت 5G را در پارک فناوری این شهر آزمایش نمایند. مقامات این شهر نیز طی چند ماه با استفاده از آزمایش های متنوع دریافتند که راه اندازی 5G بسیار چالش برانگیز است اما مزایایی متنوع دارد.

جالب است بدانید که آزمون 5G در نیویورک از اواخر سال 2017 شروع شد و طی سال 2018 به اوج خود رسید.شهرداری نیویورک برای این آزمایش ها هزینه هایی گسترده صرف نموده است اما به نظر می رسد این هزینه ها از دید شهرداری ارزشش را داشته است. برای درک اینکه چگونه 5G می تواند نیویورک را بهره مند کند بهتر است بدانید که این تکنولوژی سرعت آپلود و بارگیری اطلاعات شما رابسیار بالا می برد، تا جایی که شمار افرادی که می توانند در هر نقطه و زمان خاص به شبکه دسترسی پیدا کند، چندین برابر می گردد.

بر اساس گفته شهردار نیویورک چالش توسعه 5Gبخش مهمی از استراتژی تحولی اینترت شهری است که برای تشویق رشد، عدالت، پایداری و انعطاف پذیری طراحی شده است. مقامات این شهر امیدوارند که چالش ارتباطی آنان باعث ایجاد کارآفرینی و تشویق به عنوان مدلی برای یادگیری گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 آذر 1401 بروزرسانی: 29 آذر 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4750

به "نیویورک تبدیل به قطب 5G ایالات متحده می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تبدیل به قطب 5G ایالات متحده می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید