نگرانی فدراسیون جودو برای صدور به موقع ویزا و حضور در CAS

به گزارش مجله پریها، جلسه دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) که قرار است 26 شهریور ماه برای رسیدگی به پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران علیه تعلیق در سوئیس برگزار شود، نه تنها برای رشته المپیکی جودو بلکه برای ورزش ایران بسیار حائز اهمیت است.

نگرانی فدراسیون جودو برای صدور به موقع ویزا و حضور در CAS

فدراسیون جودو با هماهنگی مسئولان ورزش کشور که ماه هاست برای نوشتن لوایح و دفاع از حقانیت جودو ایران به صورت شبانه روزی کوشش می نمایند به همراه هزاران جودوکار در سراسر کشور که نتیجه دادگاه CAS برایشان اهمیت ویژه ای دارد، اکنون چشم انتظار صدور ویزا هیئت اعزامی ایران هستند تا این گروه به موقع در دادگاه حاضر شوند.

روابط عمومی فدراسیون جودو در این مورد نوشت: با وجود هماهنگی های انجام شده وزارت ورزش و جوانان با وزارت امور خارجه و همکاری این وزارتخانه و ارسال یادداشت به سفارت سوئیس در ایران، متأسفانه این سفارتخانه تا به امروز هیچ گونه همکای با فدراسیون جودو نداشته است.

این عدم همکاری نگرانی های زیادی را درخصوص اعزام به موقع هیئت اعزامی به دادگاه حکمیت ورزش ایجاد نموده است. اقدامی که در صورت سهل انگاری، ممکن است عواقب بسیار زیادی برای جودو کشور در پی داشته باشد.

فدراسیون جودو امیدوار است باتوجه به فرصت کوتاه باقی مانده ، سفارت سوئیس در ایران برای صدور به موقع ویزا اقدام نماید تا هیچ مسئله ای برای حضور نمایندگان ایران در دادگاه CAS به وجود نیاید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3623

به "نگرانی فدراسیون جودو برای صدور به موقع ویزا و حضور در CAS" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی فدراسیون جودو برای صدور به موقع ویزا و حضور در CAS"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید