مرسدس بنز و یک میلیون خودرو با نقص فنی

به گزارش مجله پریها، کمپانی بزرگ آلمانی بنز به یک میلیون خودرویی که در قسمت استارت آن مشکل وجود دارد، فراخوان داده است تا خودروهای خود را برای رفع نقص به نمایندگی‌‍‌های بنز ببرند.

مرسدس بنز و یک میلیون خودرو با نقص فنی

مرسدس بنز یک میلیون دستگاه در تمامی مدل‌های خود را، با توجه به آتش‌سوزی که در چند خودرو به خاطر وجود یک فیوز معیوب صورت گرفته بود، فراخوانی کرده است.

با توج به خبری که Automotive News متشر کرده، کمپانی مرسدس‌ بنز بعد از دریافت 51 گزارش مربوط به آتش‌سوزی خودروهای خود اقدام به اعلام فراخوان نموده است.

خودروهای تولیدی که در سال‌های 2015 تا 2017 ساخته شده‌اند بیشتر دچار این نقص فنی هستند. این نقص فنی در استارت این خودروها بیشتر در مدل‌های بنز C-Class ،CLA ،E-Class ،GLA و GLC مشاهده می‌شود.

این خودروها طبق اعلام مهندسین بنز دارای یک محدودکننده‌ی جریان معیوب هستند که پس از چند بار استارت زدن خودرو درجه حرارت استارت را بالا رفته و قطعات نزدیک به آن ذوب می‌شوند که در آخر منجر به آتش‌سوزی می‌شود.

طبق این گزارش از Automotive News، از یک میلیون خودرویی که گزارش معیوبی آنها مشخص شده، 307 هزار و 629 دستگاه در آمریکا هستند. در حالی‌ که این فراخوان برای مدل‌هایی که خارج از کشور آلمان هستند ارسال نشده است. تا به حال 31 دستگاه خودروی بنز در آمریکا دچار آتش‌سوزی شده‌اند.

کمپانی بزرگ و مشهور بنز اعلام کرده است که این نقص فنی را در خودروهای فروخته شده و همچنین در خط تولید خود رفع خواهد کرد.

انتشار: 8 فروردین 1396 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 19

به "مرسدس بنز و یک میلیون خودرو با نقص فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرسدس بنز و یک میلیون خودرو با نقص فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید