مصرف بنزین در تهران 50 درصد کاهش یافت

به گزارش پریها، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: میزان مصرف بنزین در تهران نسبت به قبل از فروردین 50 درصد کاهش یافته است.

مصرف بنزین در تهران 50 درصد کاهش یافت

ابراهیم توسلی در گفت و گو با پریها، در مورد آخرین شرایط میزان مصرف بنزین در تهران، اظهار کرد: در حال حاضر میزان مصرف بنزین در تهران زیر 10 میلیون لیتر در روز است که این عدد نسبت به گذشته کاهش محسوسی نشان می دهد.

وی در مورد میزان مصرف سی ان جی در تهران نیز اظهار کرد: میزان مصرف این فراورده نفتی در تهران حدود 30 تا 40 درصد نسبت به قبل از فروردین کاهش یافته است که علت این مساله می تواند کاهش تردد خودرو ها در سطح شهر باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران با تاکید بر اینکه مسئله ای برای تامین فراورده های نفتی در تهران وجود ندارد و تمام مخازن پر هستند، شرح داد: شایعاتی که در مورد تعطیلی جایگاه ها اعلام می شود صحت ندارد و اکنون هیچ مسئله ای برای تامین فراورده ها در تهران وجود ندارد.

توسلی با بیان اینکه شرایط تامین سوخت در تهران بسیار خوب است، گفت: جایگاه های عرضه سوخت در این مدت فعالیت و همکاری بسیار خوبی داشته اند و تا کنون هیچ قطعی عرضه در جایگاه ها نداشته ایم و نخواهیم داشت و برای این مهم نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3339

به "مصرف بنزین در تهران 50 درصد کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصرف بنزین در تهران 50 درصد کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید