مروری بر گرانترین نقل و انتقالات در تاریخ فوتبال خلیج فارس

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، به همین بهانه گرانترین انتقالات تاریخ فوتبال خاورمیانه را مورد بررسی قرار داده ایم. جالب توجه است که در 10 انتقال اول تاریخ فوتبال خلیج فارس باشگاه الهلال عربستان در 6 انتقال حضور داشته و به نوعی متمول ترین باشگاه خاورمیانه محسوب می شود.

مروری بر گرانترین نقل و انتقالات در تاریخ فوتبال خلیج فارس

عمر عبدالرحمن ستاره تیم ملی فوتبال امارات و باشگاه العین با امضای قراردادی به ارزش 60 میلیون درهم به الهلال پیوسته تا عنوان گرانقیمت ترین بازیکن و انتقال بین دو باشگاه در حوزه خلیج فارس را به نام خودش ثبت کند.

نایف هزازی ملی پوش عربستانی باشگاه الشباب در رتبه دوم این رده بندی قرار دارد. بازیکنی که در سال 2014 با مبلغ 50 میلیون درهم به النصر پیوست و رکورد گران ترین انتقال تاریخ فوتبال عربستان را به نام خودش ثبت کرد.

یحیی شهری بازیکن سابق باشگاه الاتفاق عربستان در جایگاه سوم این رده بندی قرار دارد که با مبلغ 48 میلیون درهم در سال 2013 به النصر پیوست.

ناصر الشمرانی دیگر مهاجم تیم ملی عربستان نیز در سال 2013 با مبلغ 36 میلیون درهم از باشگاه الشباب جدا شد و به الهلال پیوست.

همچنین نواف عابد در سال 2013 قرارداد خودش را با مبلغ 30 میلیون درهم با باشگاه الهلال تمدید کرد تا در جایگاه پنجم این رده بندی قرار بگیرد.

اسامه هوساوی(الهلال)، یاسر القحطانی(الهلال)، احمد خلیل(الجزیره امارات)، یاسر الشهرانی(الهلال) و مختار فلاته(الشباب) پنج بازیکن دیگری هستند که در این رده بندی مکان های ششم تا دهم جدول گران ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در خلیج فارس را به نام خود ثبت کرده اند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 225

به "مروری بر گرانترین نقل و انتقالات در تاریخ فوتبال خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مروری بر گرانترین نقل و انتقالات در تاریخ فوتبال خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید