لایپزیگ برای جذب جانشین ناگلسمان با سرمربی سالزبورگ وارد مذاکره شد

به گزارش مجله پریها، باشگاه سالزبورگ تأیید کرد که سرمربی این تیم ممکن است به سرمربی فصل آینده تیم لایپزیگ آلمان تبدیل گردد.

لایپزیگ برای جذب جانشین ناگلسمان با سرمربی سالزبورگ وارد مذاکره شد

به گزارش خبرنگاران، کریستین کرشر سخنگوی باشگاه ردبول سالزبورگ خاطرنشان کرد که باشگاه لایپزیگ مذاکراتش را برای جذب جسی مارش سرمربی تیم اتریشی شروع نموده است.

یولیان ناگلسمان سرمربی حال حاضر تیم لایپزیگ در خاتمه فصل از این تیم جدا می گردد تا راهنمایی بایرن مونیخ را برعهده بگیرد، بایرن مونیخی که سرمربی اش هانسی فلیک در خاتمه فصل باواریایی ها را ترک خواهد نمود و احتمالاً راهنمایی تیم ملی آلمان را برعهده خواهد گرفت.

باشگاه های سالزبورگ و لایپزیگ هر دو تحت تملک شرکت فراوری نوشیدنی ها انرژی زای ردبول هستند و به این ترتیب به نظر نمی رسد که برای جابجایی مربی آمریکایی میان آنها مشکل خاصی وجود داشته باشد.

کرشر در این خصوص گفت: بله ما تأیید می کنیم که مذاکرات مان با لایپزیگ برای انتقال مارش شروع شده است.

مارش برای تیم آلمانی گزینه ناشناسی نیست. او قبل از تبدیل شدن به سرمربی سالزبورگ، به مدت یک سال به عنوان دستیار رالف رانگنیک سرمربی سابق تیم آلمانی فعالیت داشت.

این مرد 47 ساله که تا خاتمه فصل آینده با سالزبورگ قرارداد دارد، اخیراً اعتراف نموده بود که دوست دارد راهنمایی لایپزیگ را برعهده بگیرد. چندی پیش از او به عنوان گزینه مربیگری تیم های اینتراخت فرانکفورت، تاتنهام و سلتیک هم نام برده شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4143

به "لایپزیگ برای جذب جانشین ناگلسمان با سرمربی سالزبورگ وارد مذاکره شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایپزیگ برای جذب جانشین ناگلسمان با سرمربی سالزبورگ وارد مذاکره شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید