قتل مرد متاهل 38 ساله ای که عاشق دختر 18 ساله شد

به گزارش مجله پریها، خراسان نوشت: نیمه شب اول بهمن جاری، راننده ای که از جاده فرعی در زمین های کشاورزی اطراف روستای عباس آباد مشهد، انتهای بولوار شاهنامه 80 عبور می کرد، با دیدن پیکر مردی که کنار جاده خاکی افتاده بود، بی درنگ توقف کرد، اما آن مرد جانی در بدن نداشت و خشک شده بود!

قتل مرد متاهل 38 ساله ای که عاشق دختر 18 ساله شد

مرد راننده بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش داد و بدین ترتیب با حضور شبانه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در کنار قاضی ویژه قتل عمد مشهد تحقیقات در این باره شروع شد.

جسد مربوط به مردی حدود 38 ساله بود که آثار درگیری روی پیکرش حکایت از وقوع جنایتی هولناک داشت. در همین حال پزشکی قانونی زمان مرگ وی را چندین ساعت قبل از کشف جسد تشخیص داد.

دو روز بعد از کشف جسد خانواده مقتول نیز ماجرای گم شدن رسول را به پلیس گزارش دادند.

تحقیقات میدانی نشان دادکه رسول از مدتی قبل به طور پنهانی با دختر 18 ساله ای ازدواج نموده است و با یکدیگر زندگی مخفیانه داشتند تا از تهدید های پدر دختر دور بمانند، زیرا خانواده ف (دختر 18 ساله) کاملا مخالف ازدواج او با مردی متاهل بودند که چند فرزند نیز داشت.

با به دست آمدن این سرنخ مهم، کارآگاهان خانواده ف را شناسایی کردند، اما آن ها از روز گم شدن رسول به زابل گریخته بودند. به همین دلیل کارآگاهان با کسب نیابت قضایی، راهی زابل شدند، این درحالی بود که تحقیقات بیانگر آن بود که رسول در زمین های کشاورزی کارگری می کرد که در همان جا عاشق ف شد و از او خواستگاری کرد، اما با آن که ف نیز دل باخته رسول شده بود، از او خواست به طور رسمی به خواستگاری اش بیاید. این گونه بود که رسول چند بار ماجرای وابستگی عاطفی و عشق و علاقه اش را برای خانواده ف بازگو کرد تا دخترشان را خواستگاری کند، اما پدر ف و دیگر اعضای خانواده با این ازدواج مخالفت کردند و حال احتمال وقوع جنایت توسط پدر ف فرضیه اصلی قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان بود.

وقتی کارآگاهان محل اختفای یکی از متهمان مرتبط با این پرونده را در زابل شناسایی کردند، او در یک لحظه پا به فرار گذاشت و حدود 300 متر گریخت، ولی با شلیک چند تیر هوایی توسط کارآگاهان اعزامی، میخکوب شد.

در همین حال کارآگاهان به سراغ پدر ف در شهرستان نیمروز رفتند و او را به دام انداختند، اما این مرد 50 ساله به طور کلی نقش خود را در ارتکاب این جنایت انکار کرد تا این که بالاخره در بازپرسی های تخصصی لب به اعتراف گگردد و راز این جنایت وحشتناک را فاش کرد.

هلیم-ل در بازپرسی ها گفت: او دخترم را اغفال نموده بود و در حالی که چند فرزند داشت و 20 سال از دخترم عظیم تر بود، قصد ازدواج با او را داشت به همین دلیل من دخترم را از مشهد به زابل فرستادم تا از آن مرد دور باشد، ولی بعد از یک هفته دوباره دخترم را به مشهد کشانده بود. وقتی تحقیق کردم فهمیدم که او دخترم را عقد نموده و در خانه ای واقع در روستای خلق آباد زندگی می نمایند. به همین دلیل به همراه چند نفر دیگر به محل سکونت مخفیانه آن ها رفتم و او را داخل خودرو انداختم که قصد داشت به همراه دخترم وارد خانه گردد. دخترم را نیز با یک خودروی دیگر از آن جا انتقال دادم. سپس رسول را داخل خودرو کتک زدیم و پیکر بی جانش را زمانی در زمین های کشاورزی اطراف روستای عباس آباد انداختیم که او را خفه نموده بودیم. بعد از آن هم به اتفاق همه اعضای خانواده ام به زابل گریختیم تا آب ها از آسیاب بیفتد و ...

ماجرای این جنایت هولناک هنگامی پیچیده تر شد که هلیم (متهم به قتل 50 ساله) در پاسخ به سوال کارآگاهان مبنی بر این که دخترت اکنون کجاست؟ به صراحت از کشتن او اطلاع داد و گفت: بعد از این ماجرا دخترم را نیز سوار پژو 405 خودم کردم و به همسرم گفتم او را نزد خاله اش می برم تا مدتی را آن جا بگذراند و عشق این پسر (رسول) از خاطرش بیرون برود! ولی در واقع من نقشه قتل او را کشیده بودم به همین دلیل دخترم را از شهرستان نیمروز به منطقه مرزی بردم که دریاچه ای نیز دارد. طنابی را به درخت گز بستم، ولی دخترم خودش طناب دار را دور گردنش انداخت و من هم او را کشیدم! زمانی که دیگر نفس نمی کشید، پیکرش را از روی درخت پایین آوردم و با ریختن ظرف 4 لیتری حاوی بنزین، جسدش را به آتش کشیدم!

کارآگاهان راهی محل قتل دختر شدند، ولی در تاریکی شب محل سوزاندن جسد پیدا نشد. به همین دلیل ادامه تحقیقات در حالی به روز بعد موکول شد که ناگهان هنگام برگشت به زابل، متهم 50 ساله از دفن جسد دخترش اطلاع داد و مدعی شد جسد او را دفن نموده است!

همین موضوع موجب شد نور امیدی در دل های کارآگاهان جلوه گر گردد چرا که هلیم به تناقض گویی پرداخت و روز بعد نیز نتوانست محل دفن جسد را نشان دهد!

کارآگاهان به ردیابی دختر مذکور پرداختند و با هماهنگی های قضایی او را در یک خانه روستایی در اطراف شهرستان نیمروز در حالی پیدا کردند که چند نفر از او مراقبت می کردند تا از آن جا فرار نکند. این دختر وقتی از آن مکان رهایی یافت و خود را در امنیت دید به کارآگاهان گفت: من و رسول در زمین های کشاورزی عاشق هم شدیم، ولی خانواده ام مخالف ازدواج ما بودند. روز حادثه هم پدر و برادرم به همراه چند نفر دیگر ما را از خانه ای ربودند که به طور مخفیانه در آن جا زندگی می کردیم!

در آنالیز های بیشتر پلیس تعیین شد که پدر دختر با همین نقشه ای که برای پلیس بازگو کرد، قصد داشت دخترش را نیز به قتل برساند که با حضور به موقع کارآگاهان در زابل، این جنایت وحشتناک نافرجام ماندو دختر 18 ساله از مرگ حتمی نجات یافت.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3972

به "قتل مرد متاهل 38 ساله ای که عاشق دختر 18 ساله شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مرد متاهل 38 ساله ای که عاشق دختر 18 ساله شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید