فوتبال دنیا، لوکا مودریچ مجازات حبس به خاطر کلاهبرداری مالیاتی را پذیرفت

به گزارش مجله پریها، فوتبال دنیا - لوکا مودریچ مجازات معین گردیده برای او به خاطر نپرداختن مالیات درآمدهایش در اسپانیا را قبول نموده است.

فوتبال دنیا، لوکا مودریچ مجازات حبس به خاطر کلاهبرداری مالیاتی را پذیرفت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، لوکا مودریچ مجازاتی که دادگاهی در اسپانیا برای او به خاطر نپرداختن مالیات درآمدهایش در دوران بازیگری برای رئال مادرید در نظر گرفته را پذیرفته و با اداره مالیات اسپانیا در خصوص پرداخت مجازات نقدی به توافق رسیده است.

طبق گزارش نشریه موندو دپورتیووی اسپانیا، برای هافبک کروات رئال مادرید که سال جاری جایزه بهترین بازیکن اروپا را برد و جزو نامزدهای کسب جایزه بازیکن سال فیفا هم هست، هشت ماه زندان در نظر گرفته گردیده است که مجازات کلاهبرداری مالیاتی اوست. گویا مودریچ مالیاتی به مبلغ 870 هزار و 728 یورو از درآمدهای دوران بازیگری اش در سال های 2013 و 2014 را نپرداخته است. در واقع او از طریق یک شرکت واسطه در لوکزامبورگ به نام ایوانو اس ای آر ال در آمدهایش از محل فعالیت های تبلیغاتی را از دید مسئولان مالیاتی اسپانیا پنهان نگه داشته است که 579 هزار و 738 یوروی آن مربوط به سال 2014 و 290 هزار و 990 یوروی دیگر مربوط به سال 2013 می گردد.

طبق قوانین اسپانیا، مجازات های حبس زیر دو سال به شرط آنکه برای اولین بار رخ برای فرد متخلف در نظر گرفته گردیده باشند و جنبه جنایی نداشته باشند، قابل تبدیل به مجازات نقدی هستند و این قانون شامل حال مودریچ هم گردیده است.

پیش از این نیز بازیکنانی مانند لیونل مسی، خاویر ماسچرانو و کریستیانو رونالدو و همچنین ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید از این قانون برای گریز از رفتن پشت میله ها به خاطر فرار از پرداخت مالیات استفاده نموده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1300

به "فوتبال دنیا، لوکا مودریچ مجازات حبس به خاطر کلاهبرداری مالیاتی را پذیرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لوکا مودریچ مجازات حبس به خاطر کلاهبرداری مالیاتی را پذیرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید