فوتبال دنیا، لوسین فاوره: بایرن همیشه بایرن است، هنوز تصمیم نگرفته ام با چه تاکتیکی وارد بازی شویم

به گزارش مجله پریها، فوتبال دنیا - لوسین فاوره ضمن توجه به قدرت بایرن مونیخ، تیمش را برای پیروزی وارد درکلاسیکر می نماید.

فوتبال دنیا، لوسین فاوره: بایرن همیشه بایرن است، هنوز تصمیم نگرفته ام با چه تاکتیکی وارد بازی شویم

به گزارش خبرنگاران، لوسین فاوره در کنفرانس خبری پیش از بازی هفته یازدهم رقابت های بوندس لیگا بین بوروسیادورتموند و بایرن مونیخ، ضمن اذعان به توانایی های رقیب مونیخی ادعا کرد شاگردانش در بوروسیا را تنها به قصد پیروزی وارد نبرد موسوم به درکلاسیکر می نماید.

سرمربی دورتموند در این باره گفت: می دانیم مقابل تیمی بزرگ به میدان می رویم و بایرن مونیخ همیشه بایرن مونیخ است. باید مقابل این تیم بسیار باهوش باشیم. هنوز تصمیم نگرفته ایم با چه تاکتیکی مقابل رقیب بازی کنیم. بایرن در تمامی پست ها خوب است. باید بر روی تمامی بازیکنان آن ها تمرکز کنیم و بسیار خوب در تمامی پست ها ظاهر شویم.

فاوره در ادامه اضافه نمود: در طول 3، 4 ماه گذشته سعی نموده ایم در تمام مسابقات خوب کار کنیم و می خواهیم این روند را در تمامی مسابقات پیش رو ادامه دهیم. با این وجود هنوز موظفیم نکات تاکتیک زیادی بیاموزیم. جدول رده بندی بوندس لیگا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1787

به "فوتبال دنیا، لوسین فاوره: بایرن همیشه بایرن است، هنوز تصمیم نگرفته ام با چه تاکتیکی وارد بازی شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لوسین فاوره: بایرن همیشه بایرن است، هنوز تصمیم نگرفته ام با چه تاکتیکی وارد بازی شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید