طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم آذر تا یکم دی)

به گزارش مجله پریها، پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر دریافت تاثیرات ستارگان گردیده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم آذر تا یکم دی)

فروردین

این هفته به همه چیز از جمله زندگی عاشقانه خود امیدوار می شوید. ذهن تان به این راحتی ها نسبت به چیزی منفی نمی گردد چون همیشه نیمه پر لیوان را می بینید. برای هر مسئله ای بدون وقفه راه چاره پیدا می کنید. محبوب از نظر مالی شما را به خوبی حمایت می نماید و خبر خوبی برای او در رابطه با یک سرمایه گذاری موفق و یا ترفیع شغلی دیده می گردد که شاید دوست داشته باشید این اتفاق خوب را جشن بگیرید.

اردیبهشت

به خاطر اتفاق نظری که با محبوب در رابطه با اصول اخلاقی دارید احساس آرامش می کنید. چیزی که در مورد او دوست دارید و جذابیتش را برای شما دوچندان نموده است صداقت و راستی اوست. دیگر احتیاج نیست رویای یک رابطه پایدار را داشته باشید چون اکنون به آن رویا دست یافته اید.

خرداد

این هفته گفتگوهای مهمی با محبوب خواهید داشت. سیاره حاکم بر نشانه شما وارد بخش روابط طالعتان گردیده است و احساس حمایت را در رابطه با عشقتان فراهم نموده است. این هفته تصمیم های دو نفره را راحت تر می گیرید و حتی در تصمیم گیری های شخصی هم از محبوب به عنوان منبع دانش یاری می گیرید.

تیر

اگر مجرد هستید ممکن است این هفته با فردی آشنا شوید. این فرد از شما بزرگتر است و مسئولیت پذیری او در زندگی و در رابطه باعث گردیده مجذوب او شوید. موفقیت این رابطه عاشقانه کمی زمان می برد پس بهتر است شکیبا باشید.

مرداد

اگر مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که با شما بسیار متفاوت است. ممکن است از یک فرهنگ و یا از یک نژاد و یا از یک مذهب دیگر باشد. شاید همین تفاوت ها باعث گردیده است که جذب یکدیگر شوید. اگر در رابطه هستید بیشتر از زمان دیگری نسبت به هم ابراز عشق و احساسات می کنید.

شهریور

درست است که نسبت به مسائل احساسی و عاطفی کمی جدی و سخت گیر گردیده اید اما با این وجود از عشق هراسی ندارید. مدتی است در این شرایط قرار گرفته اید و در چنین شرایطی بهتر است بیشتر روی درون خود کار کنید و از این وضعیت رها شوید. این هفته راحت تر درباره احساسات تان به محبوب می گویید و هیچ ترسی از بیان کردن احساسات تان ندارید.

مهر

اگر یک زندگی مشترک را آغاز نموده اید اتفاقی می افتد که استحکام مالی و خانوادگی تان را تقویت می نماید. این اتفاق ممکن است خرید ملک باشد و یا انجام یک کار گروهی در خانه که حس استحکام و ثابت را در رابطه بوجود می آورد. اگر با فردی در رابطه هستید تصمیم می گیرید یک زندگی مشترک را آغاز کنید. این تصمیمی است که هر دو خوب درمورد آن فکر نموده اید.

آبان

همیشه دوست داشتید ارزش های خود را به دیگران نشان دهید اما این هفته احتیاجی به اثبات خود برای دیگران ندارید زیرا اکنون که ونوس در حال حرکت در نشانه شماست ارزش های شما برای دیگران کاملا واضح و روشن است و بیشتر از هر زمان دیگری در نگاه دیگران جذاب به نظر می رسید.

آذر

در رابطه با مسائل عاطفی ارزش های خود را دوباره ارزیابی می کنید. اگر در رابطه ای مانده اید که احساس می کنید محبوب توجهی به شما نمی نماید و به شما ارزش نمی دهد پس بدون شک در چنین رابطه ای باقی خواهید ماند. به اندازه ای که او از شما انتظار احترام دارد شما از او ندارید. اگر احساس می کنید باید رابطه با شخصی که احتیاجهای تان را برآورده نمی نماید قطع کنید حتما این کار را عملی کنید زیرا قرار است با فردی درست در نقطه مقابل او آشنا شوید.

دی

اگر مجرد هستید یک رابطه رمانتیک پایدار به واسطه دوستان تان خواهید داشت. به دوستان تان اعتماد کنید زیرا آن ها این فرد را برای شما مناسب می دانند و بد شما را نمی خواهند. او یک شخص بسیار کامل و مسئولیت پذیر است و با او احساس آرامش خواهید داشت.

بهمن

این هفته زندگی عاشقانه شما با زندگی اجتماعی تان گره خورده است. عطارد وارد بخش روابط دوستی شما گردیده و تا ماه آینده همانجا باقی خواهد ماند. تا زمانی که عطارد در نشانه شما فرمانروایی می نماید دوستان تان به موقعیت زندگی عاشقانه شما یاری بزرکی می نمایند. آن ها شما را برای موفقیت در رابطه هدایت می نمایند.

اسفند

محبوب بیشتر روی مسائل شغلی خودش تمرکز و توجه دارد تا به رابطه. اما خوشبختانه شما کاملا منطقی رفتار می کنید و این موضوع را به خودتان نمی گیرید.. در واقع خودتان هم با یکسری فرصت های شغلی روبرو گردیده اید پس برای هر دوی شما بهتر است که کمی از مسائل عاطفی فاصله بگیرید و از همدیگر در جهت رسیدن به اهداف حمایت کنید.

منبع: بدونیم
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1216

به "طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم آذر تا یکم دی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم آذر تا یکم دی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید