دستگیری خفاش شب در فردیس

به گزارش مجله پریها، دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی اطلاع داد که در پوشش مسافرکش اقدام به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می کرد.

دستگیری خفاش شب در فردیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، حسین ناصرخاکی دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی اطلاع داد که در پوشش مسافرکش اقدام به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می کرد و گفت: با وصول بعضی گزارش ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت و عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضایی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام س. م دستگیر شد.

وی با بیان اینکه تا به امروز سه نفر از شهروندان طرح شکایت نموده اند در مورد روش این فرد که به خفاش شب فردیس معروف شده شرح داد: این متهم، به عنوان مسافرکش زنان جوان را با خودرویپراید مشکی سوار می نموده و در حالی که تمام شیشه های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه های دودی خودرو را بالا داده و با تغییر جهت و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می نموده است.

وی اضافه نمود: با توجه به دستکاری درب خوردو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید به وسیله چاقو، علاوه بر سرقت اموال بزه دیدگان، اقدام به تعدی جنسی نسبت به آنها می کرد.

ناصرخاکی با اشاره به اینکه این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود، بزه دیدگان را رها می نموده متذکر شد: در این باره تا به امروز سه شاکی شناسایی شده اند اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه دیدگان وجود دارد.

وی از صدور دستور قضایی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده 96 قانون آیین دادرسی کیفری اطلاع داد و گفت: افراد بزه دیده می توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت خود، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4183

به "دستگیری خفاش شب در فردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری خفاش شب در فردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید