دستبند پلیس بر دستان اغتشاشگران شرق تهران

به گزارش پریها، رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی از شناسایی و دستگیری عامل راه بندان در بزرگراه زین الدین خبر داد و گفت: تا کنون 3 همدست وی شناسایی و دستگیر شده اند.

دستبند پلیس بر دستان اغتشاشگران شرق تهران

به گزارش گروه اجتماعی پریها، سرهنگمهدی تاجیک گفت: در پی اعلام سهیمه بندی بنزین در روز اول نا آرامی، مسدود شدن بزرگراه زین الدین توسط تعدادی از افراد به پلیس اعلام شد و تیمی از ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت تعدادی افراد به سر کردگی مردی علاوه بر مسدود کردن بزرگراه، تعدادی از اموال عمومی را تخریب و قبل از رسیدن پلیس از محل متواری شده اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی توضیح داد: در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در محدوده خیابان وفادار شناسایی و نتیجه تحقیقات اجرا شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وی افزود: در ششم آذر ماه تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات پلیسی منسجم، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه تا کنون 3 تن از همدستان این متهم شناسایی و دستگیر شده اند، ابراز داشت: تلاش برای دستگیری سایر همدستانش در دستور کار مأموران واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3038

به "دستبند پلیس بر دستان اغتشاشگران شرق تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستبند پلیس بر دستان اغتشاشگران شرق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید