دردسر عظیم طارمی و یارانش؛ سرمربی پورتو محروم شد

به گزارش مجله پریها، سرمربی پورتو از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال مجازات و برای سه هفته از همراهی این تیم محروم شد.

دردسر عظیم طارمی و یارانش؛ سرمربی پورتو محروم شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آ اس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال سرجیو کنسیسائو سرمربی پورتو، تیمی که مهدی طارمی در آن توپ می زند را برای 21 روز از نشستن روی نیمکت این تیم محروم کرد تا این تیم با دردسر جدی در اواخر فصل روبرو گردد.

دلیل این مجازات توهین سرمربی پرتغالی پورتو در بازی اخیر آبی و سفیدپوشان برابر موریرنسه در لیگ برتر پرتعال بود که با تساوی سرانجام یافت.

مردود اعلام شدن گل تونی مارتینس بازیکن اسپانیایی پورتو به دلیل اینکه او تنها 10 سانتی متر در آفساید بود خشم کنسیسائو را به همراه داشت و سبب شد که این مربی در سرانجام بازی به سمت داور برود و به او بگوید: تو حال به هم زن هستی. قهرمانی را از ما دزدیدی. داور با شنیدن این جملات از کنسیسائو به او کارت قرمز نشان داد اما کنسیسائو به شیوه ای طعنه آمیز او را تشویق کرد و ادامه داد: تو یک آدم ضعیف و انسانی مزخرف هستی. تا به حال دو قهرمانی را از ما دزیدی. بله، همه اینها را در گزارشت بنویس. تو مایه شرم هستی، یک دزدی، همواره یک بلایی بر سرمان می آوری.

واکنش تند کنسیسائو به داور علاوه 21 روز محرومیت، او را به پرداخت 10 هزار و 200 یورو جریمه نقدی هم محکوم کرد. محرومیت سه هفته ای سرمربی پورتو او را از همراهی این تیم در 4 بازی محروم می نماید که مهمترین آنها در کلاسیکوی پرتغال برابر رقیب دیرینه تیم بنفیکا است.

فامالیکائو، فارنسه و ریو آوه سه تیم دیگری هستند که پورتو بدون کنسیسائو باید به مصاف شان برود. به این ترتیب کنسیسائو تنها برای بازی آخر تیمش در این فصل لیگ پرتغال مقابل تیم بلننسس اجازه نشستن روی نیمکت را خواهد داشت.

پورتو در حال حاضر شش امتیاز با صدر جدول که در اختیار اسپورتینگ لیسبون است فاصله دارد و این در حالی است که تنها 5 هفته دیگر به سرانجام فصل باقی مانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4159

به "دردسر عظیم طارمی و یارانش؛ سرمربی پورتو محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر عظیم طارمی و یارانش؛ سرمربی پورتو محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید