خصوصی کردن استوری های اینستاگرام امکان پذیر می گردد

به گزارش مجله پریها، ساعاتی قبل اینستاگرام قابلیت جدیدی تحت عنوان Close Friends (دوستان نزدیک) را معرفی کرد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد که استوری های مورد نظر خود را فقط برای گروه خاصی از دوستان خود به اشتراک بگذارند.

خصوصی کردن استوری های اینستاگرام امکان پذیر می گردد

برای بهره گیری از این مشخصه، باید فهرست دوستان نزدیک خود را مشخصه کنید. برای فهرست مذکور کنترل کاملی در اختیار دارید زیرا کسی نمی تواند برای اضافه شدن به فهرست شما درخواست دهد. اگر در ردیف استوری ها، شاهد استوری ای باشید که حلقه سبزی در اطراف آن باشد، نشان دهنده این است که شما در فهرست دوستان نزدیک فرد موردنظر قرار دارید. در ضمن در هنگام مشاهده این استوری ها، آیکون سبز رنگی در بخش فوقانی استوری به نمایش درمی آید. علاوه بر این، هنگام حذف یا اضافه کردن دوستان در فهرست مذکور، کسی خبردار نمی گردد.

کاربرانی که می خواهند استوری های خاصی را فقط برای دوستان نزدیک خود نمایش دهند، احتمالا به هوادار پروپاقرص این مشخصه بدل می شوند. البته امیدواریم اینستاگرام چنین قابلیتی را بعدا برای پست ها هم اجرا کند. اینستاگرام برای اینکه بتواند همواره مورد توجه کاربران قرار بگیرد، باید مرتبا قابلیت های جذاب زیادی را معرفی کند که خوشبختانه اخیرا شاهد عملی شدن این رویکرد اینستاگرام هستیم.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 آذر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 956

به "خصوصی کردن استوری های اینستاگرام امکان پذیر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی کردن استوری های اینستاگرام امکان پذیر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید