حضور سفیر کوبا در فدراسیون کشتی

به گزارش پریها، الکسیس باندریچ وگا سفیر کوبا در ایران صبح امروز (شنبه) با حضور در فدراسیون کشتی با حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون دیدار کرد.

حضور سفیر کوبا در فدراسیون کشتی

به گزارش پریها، باندریچ وگا در این دیدار ضمن قدردانی از میزبانی ایران از تیم این کشور در جام تختی و با اشاره به صندلی ممتاز کشتی ایران گفت: ایران یکی از قدرت های اصلی کشتی دنیاست و ما از افزایش ارتباطات میان دو کشور استقبال می کنیم.

سفیر کوبا در ایران در ادامه با اشاره به اینکه کشور کوبا در کشتی سرمایه گذاری نموده است و از گذشته تا امروز قهرمانان خوبی داشته گفت: حضور کشتی گیران و مربیان کوبایی در جام تختی نشان دهنده عمق روابط دو کشور است و خوشحالم که دو کشتی گیر ما در این مسابقات صاحب مدال طلا شدند.

باندریچ وگا اضافه کرد: ما با نفرات خوب و سرشناس در این تورنمنت شرکت کردیم زیرا مربیان ما به دنبال ارزیابی نفرات خود برای مسابقات مهم پیش رو هستند.

سفیر کوبا در ایران در ادامه بر گسترش روابط دو فدراسیون کشتی ایران و کوبا در زمینه حضور تیم ملی این کشور در کمپ های تمرینی، مسابقات بین المللی دو کشور و برگزاری اردوهای مشترک تأکید کرد.

حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه کشتی گیران کوبایی از گذشته تا امروز حضور پرقدرتی در رقابت های المپیک و جهانی داشته اند گفت: با توجه به صندلی ویژه کشتی کوبا، کشتی ایران از افزایش روابط و مناسبات میان یکدیگر استقبال می نماید. سفیر کوبا در تهران در انتها با کشتی گیران کوبایی حاضر در رقابت های بین المللی جام تختی دیدار و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش پریها، کشتی گیران کوبایی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی به دو مدال طلا رسیدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2179

به "حضور سفیر کوبا در فدراسیون کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور سفیر کوبا در فدراسیون کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید