حذف مردانی از گرندپری چین تایپه، صعود حسینی و یعقوبی به یک هشتم

به گزارش مجله پریها، دو تکواندوکار 68- کیلوگرم ایران به مرحله یک هشتم گرندپری چین تایپه صعودکردند و سجاد مردانی از دور مسابقات حذف شد.

حذف مردانی از گرندپری چین تایپه، صعود حسینی و یعقوبی به یک هشتم

به گزارش خبرنگاران، از ظهر امروز (چهارشنبه)، نخستین روز رقابت های مرحله سوم مسابقات پنج مرحله ای گرندپری تکواندو 2018 به میزبانی شهر تائویوان کشور چین تایپه شروع شد که سه نماینده ایران به مصاف رقیبان خود رفتند و تا به این لحظه، سجاد مردانی در مبارزه نخستش با شکست مقابل حریف ترکیه ای حذف شد، حسینی و یعقوبی نیز با شکست حریفان شان راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود (مرحله یک هشتم) به مصاف امره اتسلی از ترکیه رفت که با حساب 8 بر 7 نتیجه را واگذار نموده و از گردونه مسابقات کنار رفت.

پیش از این نیز در وزن 68- کیلوگرم، در مرحله یک شانزدهم ابتدا ابوالفضل یعقوبی به مصاف سیدهارتها بات از کانادا رفت که توانست به پیروزی 10 بر 1 رسیده و راهی مرحله یک هشتم گردد. یعقوبی در این مرحله به مصاف لوره برسیس از کرواسی، قهرمان اروپا 2018 می رود.

دیگر تکواندوکار ایران در وزن 68- کیلوگرم میرهاشم حسینی بود که توانست در مبارزه یک شانزدهم نهایی ولادیمیر دالاکلیو از بلغارستان را 16 بر 9 شکست داده و حریف جواد آچاب، تکواندوکار قدرتمند بلژیکی در مرحله یک هشتم نهایی گردد.

راهنمایی تیم ملی ایران را فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی بر عهده دارند.

همه آنچه از یک سفر دل انگیز طلب دارید را در تور چین خواهید یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1225

به "حذف مردانی از گرندپری چین تایپه، صعود حسینی و یعقوبی به یک هشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف مردانی از گرندپری چین تایپه، صعود حسینی و یعقوبی به یک هشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید