حاشیه دیدار پرسپولیس کاشیما آنتلرز، تأکید به هوادارانی که بلیت ندارند و آرایش تماشاگران با چهره ای جدید، و باز هم بازارسیاه بلیت فروشی

به گزارش مجله پریها، در حالی که کمتر از هفت ساعت به شروع دیدار پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز باقی مانده است، شور و شوق زیادی در استادیوم آزادی و اطراف آن دیده می گردد.

حاشیه دیدار پرسپولیس کاشیما آنتلرز، تأکید به هوادارانی که بلیت ندارند و آرایش تماشاگران با چهره ای جدید، و باز هم بازارسیاه بلیت فروشی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در حالی از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که هواداران زیادی در کوشش برای رسیدن به ورزشگاه هستند و همین مسئله باعث گردیده ترافیک شدیدی در خیابان های منتهی به ورزشگاه به وجود بیاید.

جرثقیل های متعلق به هدایت و رانندگی استان تهران در اطراف ورزشگاه آزادی حضور دارند و چنانچه هواداران خودروهای خود را کنار ورزشگاه پارک نمایند به پارکینگ منتقل می نمایند.

پیراهن تیم پرسپولیس در اقدامی از سوی اسپانسر این باشگاه به مبلغ 500 هزار تومان به فروش می رسد که هواداران نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و قیمت آن را خیلی بالا دانستند.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس وعده داده بود در صورت قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، سبیل خواهد گذاشت که هواداران به خاطر همین موضوع با زدن سبیل های مصنوعی وارد ورزشگاه شدند!

به خاطر استقبال خوب و زیاد هواداران پرسپولیس درهای ورزشگاه آزادی از ساعت 9 صبح باز شد، در حالی که پیش از این گفته گردیده بود هواداران از ساعت 12 می توانند وارد ورزشگاه شوند.

درحالی که بلیت های این دیدار از قبل به صورت الکترونیکی به فروش رسیده است از سوی مأموران انتظامی حاضر در ورزشگاه آزادی به هواداران اعلام شد اگر بلیت از قبل تهیه نکرده اند، ورزشگاه آزادی را ترک نمایند.

به خاطر الزامات و دستورالعمل AFC و ایرادات آنها در مورد وضعیت ورزشگاه آزادی و تغییرات ایجادگردیده در قسمت گیت های ورودی تماشاگران هواداران با مکانیزم منظمی وارد ورزشگاه می شوند و در این بین بازرسی زیادی هم از هواداران به عمل می آید.

قسمتی از صندلی ضلع شمالی ورزشگاه را برای بانوان تماشاگر اختصاص داد ه اند.

عوامل برگزاری این دیدار اعلام کردند هواداران فقط می توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

خارج از ورزشگاه بلیت هایی که روی آن مهر غیرقابل فروش خورده است در بازار سیاه فروخته می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 842

به "حاشیه دیدار پرسپولیس کاشیما آنتلرز، تأکید به هوادارانی که بلیت ندارند و آرایش تماشاگران با چهره ای جدید، و باز هم بازارسیاه بلیت فروشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دیدار پرسپولیس کاشیما آنتلرز، تأکید به هوادارانی که بلیت ندارند و آرایش تماشاگران با چهره ای جدید، و باز هم بازارسیاه بلیت فروشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید