جشنواره منطقه ای سینمای جوانان ایران در مشگین شهر انتها یافت

به گزارش خبرنگاران، این جشنواره با حضور 200 هنرمند در سه بخش فیلم، عکس و فیلم نامه برگزار گردید و برگزیدگان به جشنواره بین المللی فیلم کوتاه که آبان ماه امسال در تهران برگزار خواهد شد، راه یافتند.

جشنواره منطقه ای سینمای جوانان ایران در مشگین شهر انتها یافت

براین اساس در بخش فیلمنامه رضا مویدی عراقی برای فیلمنامه مرز از لاهیجان، در بخش تک عکس علیرضا رحمانی از تاکستان، در بخش بهترین مجموعه عکس محمود بازدار برای عکس های حیاط یک اجتماع از مشهد، در بخش تصویر برداری عارف نامور برای تصویربرداری فیلم تجربی زندگی از قزوین، در بخش تدوین عماد خدابخش برای فیلم داستانی آدم پران از قزوین، در بخش صدا جاوید حسینی و حسن قورچیان برای صدابرداری و صداگذاری فیلم داستانی بازگشت از رشت، در بخش پویا نمایی جعفر صیادی برای فیلم درون یک چارچوب از زنجان، در بخش فیلم مستند دلاور روستائیان برای فیلم فیکا وفیدان از قزوین، در بخش فیلم تجربی محسن مهری دوریی برای فیلم زندگی از قزوین و در بخش فیلم داستانی امیررضا جلالیان برای فیلم آدم پران از قزوین به عنوان هنرمندان برتر معرفی شدند.

همچنین هیئت دواران جایزه بزرگ جشنواره و تندیس جشنواره را مشترکا به تعیین تک روستا و علیرضا رحیم زاده برای فیلم زندگی از قزوین اهدا کرد.

لازم به ذکر است از مجموع دو هزارو 75 اثر ارسالی به دبیر خانه جشنواره 52 فیلم در چهار بخش پویا نمایی، داستانی، مستند و تجربی 18 فیلمنامه 47 تک عکس و پنج مجموعه عکس پنج تایی به بخش مسابقه راه یافته بودند.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "جشنواره منطقه ای سینمای جوانان ایران در مشگین شهر انتها یافت"

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند DMZ از 22 تا 26 شهریورماه 1397 در شهرهای پاژو و گویانگ کشور کره‌جنوبی برگزار می‌شود و فیلم مستند سارا ساخته هادی شریعتی در بخش مسابقه فیلم‌های آسیایی جشنواره روی پرده می‌رود.

عزت الله انتظامی در بخش هایی از یک گفت وگو از چگونگی شکل گیری موزه سینما سخن گفته است.

به گزارش خبرنگاران، تئاتر خواب تلخ به کارگردانی پویان عطایی به دوازدهمین جشنواره سراسری جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران (بخش خیابانی) راه یافت.

کریم لک زاده کارگردان سینما در مصاحبه با خبرنگاران درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلم کوتاه ماچ سینمایی را ساختم که این روزها مراحل پایانی مثل صداگذاری و ساخت تیتراژ آن سپری می گردد و یک نسخه هم به دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران ارسال نموده ایم که...

به "جشنواره منطقه ای سینمای جوانان ایران در مشگین شهر انتها یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با جشنواره منطقه ای سینمای جوانان ایران در مشگین شهر انتها یافت

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید