تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ثبت جهانی جنگل های هیرکانی

به گزارش مجله پریها، مهلت ارسال آثار به نخستین نمایشگاه عکس و فیلم ثبت جهانی جنگل های هیرکانی تا خاتمه شهریور تمدید شد.

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ثبت جهانی جنگل های هیرکانی

به گزارش خبرنگاران، طبق گزارش رسیده، کمیسیون ملی یونسکو ایران با همکاری انجمن سینمای جوانان،به منظور حمایت از منابع طبیعی کشور و در راستای یاری به ثبت جهانی جنگل های هیرکانی، نخستین نمایشگاه عکس و فیلم جنگل های هیرکانی را در مهرماه امسال برگزار می نماید.

بنابر اعلام قبلی قرار بود متقاضیان حضور تا سرانجام مردادماه آثار خود را به نمایشگاه فیلم و عکس ثبت جهانی جنگل های هیرکانی ارسال نمایند، اما با توجه به استقبال از این رویداد فرهنگی و هنری و همچنین یاری افزون بر ثبت جهانی جنگل های هیرکانی مهلت ارسال آثار به این نمایشگاه تا سرانجام شهریور تمدید شد.

نخستین نمایشگاه عکس و فیلم جنگل های هیرکانی با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان های گیلان، مازندران و گلستان، معرفی ویژگی های طبیعی و طبیعت بکر هیرکان، تنوع گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه های گیاهی توسط کمیسیون ملی یونسکو-ایران و با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، برگزار می گردد.

این جشنواره با اهداف ارتقای آگاهی های عمومی و جوامع محلی به منظور اهمیت حفظ جنگل های هیرکانی، ایجاد همبستگی ملی در امر حفظ و نگهداری منابع ملی، توجه به مقوله های زیست محیطی و منابع طبیعی، اهمیت حمایت ازمنابع طبیعی ایران، ثبت مناظر بکر و تنوع زیستی مناطق جنگلی هیرکان،ذضرورت مشارکت جوامع محلی در مدیریت جنگل ها، مهرماه امسال برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند تا سرانجام شهریور، پس از ثبت نام در سایت جشنواره، www.iycs.ir، نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره به آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، کوچه نوزدهم، پلاک 20، کدپستی: 1517873811/ دفتر امور جشنوارهها، اقدام نمایند. همچنین متن کامل فراخوان و شرایط حضور در این رویداد سینمایی و فرهنگی به تفصیل در سایت انجمن سینمای جوان و در بخش ثبت جشنواره ها موجود است.

فیلم های رسیده به دبیر خانه جشنواره توسط سه تا پنج نفر از هنرمندان و کارشناسان این حوزه، آنالیز و پس از انتخاب و راه یابی به بخش نمایشگاه عکس و فیلم هیرکانی به نمایش عموم گذاشته خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آذر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1051

به "تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ثبت جهانی جنگل های هیرکانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ثبت جهانی جنگل های هیرکانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید