بهبود دید خیابانی گوگل با کوله پشتی جدید!

به گزارش مجله پریها، چندین سال است که گوگل کوله پشتی توسعه داده است که همه چیز از مراکز خرید تا مسیرهای جاده را نقشه برداری می نماید. اکنون این شرکت در آخرین نسخه فراوری این کوله پشتی تغییرات جدیدی را بر روی آن اعمال نموده است.

بهبود دید خیابانی گوگل با کوله پشتی جدید!

به گزارش خبرنگاران وبه نقل از گیزمگ، کوله پشتی مذکور استریت ویو ترکر(Street View Trekker) نام دارد و می تواند تصاویر 360 درجه ای را از تمام مکان های جهان ثبت و ضبط کند.

درون کوله پشتی استریت ویو ترکر یک دوربین با دید 360 درجه تعبیه گردیده است و مجهز به یک درایو سخت برای ذخیره سازی داده ها و یک باتری برای تامین انرژی در استفاده طولانی مدت از آن است.

این کوله پشتی مدل ارتقا یافته نسخه های پیشین این کوله پشتی است و گوگل در این نسخه این کوله پشتی را با جزئیات خاصی طراحی نموده است.

به گفته کمپانی گوگل، کوله پشتی های جدید ترکر طراحی شیک تری داشته و وزن آنها کمتر و سبک تر از مدل های پیشین است. همچنین دوربینی که در این کوله جدید تعبیه گردیده، دیافراگم بالاتر و سنسورهای با وضوح بالاتری دارد.

کوله پشتی جدید و قدیمی گوگل در کنار هم

وزن کوله ترکر پیشین 18 کیلوگرم بود اما مطمئننا مدل جدید کمی بیشتر جمع و جور و شیک تر است.

بنابراین با آمدن این کوله پشتی، می توانیم شاهد تصاویر جدید و بهبود یافته و با وضوح نمای خیابان در ماه های آینده باشیم. گوگل اشتیاق خود را نیز برای همکاری با برخی موسسات فرهنگی و تاریخی و توریستی و ارائه این کوله به آنها ابراز نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1112

به "بهبود دید خیابانی گوگل با کوله پشتی جدید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبود دید خیابانی گوگل با کوله پشتی جدید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید