برانکو ایوانکوویچ: انتظار دارم که در فینال خیلی بهتر از بازی امروز باشیم، برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره

به گزارش مجله پریها، برای برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تفاوتی ندارد که تیمش در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا با نماینده کره جنوبی بازی کند یا ژاپن.

برانکو ایوانکوویچ: انتظار دارم که در فینال خیلی بهتر از بازی امروز باشیم، برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش مقابل السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: من از بیرانوند خیلی تشکر می کنم. با توجه به اینکه او زحمت زیادی کشید و بهترین بازیکن زمین شد، دوست دارم نشست خبری را او آغاز کند.

بازیکنانم واقعاً، واقعاً و واقعاً لیاقت و استحقاق این برد را داشتند سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از صحبت های بیرانوند در نشست خبری گفت: فکر می کنم بیرانوند همه صحبت ها را کرد، اما به هرحال دو مسئله برای ما معین نماینده بود؛ اول از همه بازیکنان که قلب شان را واقعاً در زمین گذاشتند. واقعاً، واقعاً و واقعاً بیشترین لیاقت و استحقاق برد را این بازیکنان داشتند. دوم طرفداران پرشور و عزیزمان که دیدید وقتی یک بر صفر از السد عقب افتادیم، چطور حمایت و تشویق شان را ادامه دادند تا به نتیجه برسیم.

جایزه بازیکنانم با راهیابی به فینال رسید وی توضیح داد: اگر این نتیجه تاریخی را رقم نمی زدیم، خیلی خیلی غمگین می شدم، پیش از هر چیز برای بازیکنانم و برای طرفداران مان. امروز کاغذی را هم به نشست خبری آورده ام که نیازی به شرح ندارد، چون فینال لیگ قهرمانان آسیاست. واقعاً از همه زحماتی که بازیکنانم کشیدند و نتایجی که کسب کردند، تشکر می کنم. آنها کاملاً نظم داشتند و تمام احساسات خود را تحت کنترل گرفتند. همان طور که همیشه به آنها می گویم بعد از بازی باید سردرد داشته باشند، نه اینکه پای آنها درد بگیرد، این رخ داد و جایزه آنها رسید.

گفته بودم در نیمه نهایی همه باید خوب بازی نمایند حرکت های شگفت انگیز علیرضا بیرانوند را در صحنه های مختلف دیدید، به خصوص آن صحنه آخر را؟، برانکو با بیان این جمله اضافه نمود: گفته بودم در نیمه نهایی همه باید خوب بازی نمایند و یک بار دیگر به همه بازیکنانم تبریک می گویم. به خواست، میل و اراده آنها تبریک می گویم و واقعاً قدردان شان هستیم. یک بار دیگر از طرفداران مان بابت جو خوبی که به وجود آوردند، تشکر می کنم. یک بار دیگر می گویم به خاطر این طرفداران است که فوتبال انجام می گردد. یک بار دیگر باید از کادر مدیریتی باشگاه تشکر کنم، از آنهایی که در کادر فنی زحمت می کشند و همه کسانی که یاری کردند تا این نتیجه را بگیریم. یک بار دیگر به بیرانوند بابت اینکه بهترین بازیکن زمین شد، تبریک می گویم، اما ناعادلانه بود اگر به سایر بازیکنانم بابت بازی خوب شان تبریک نمی گفتم.

آمار یک مسئله فرضی و نسبی است، ما لیاقت رسیدن به فینال را داشتیم برانکو در خصوص اینکه باید در فینال با تیمی از شرق آسیا بازی نمایند و آیا آمار تیم های شرق آسیایی را دیده است، گفت: السد یک تیم بسیار عالی است، در تیم خودش بازیکنانی دارد که زمانی بهترین بازیکنان دنیا بودند، بازیکنانی مانند ژاوی، گابی، وو یونگ یا بونجاح، اما وقتی می خواهید درباره آمار صحبت کنیم، باید بپرسم؛ آیا از آمار جام دنیای باخبر هستید؟ فرانسوی ها قهرمان جام دنیای شدند، اما در آمار حتی از حد میانگین هم پایین تر هستند. آمار یک مسئله نسبی و فرضی است. السد شانس داشت، اما ما هم شانس داشتیم. این فینال لیگ قهرمانان آسیاست و ما واقعاً لیاقت رسیدن به فینال را داشتیم، چون در هر دو بازی رفت و برگشت، نتیجه بهتری کسب کردیم.

برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که دوست دارد در فینال لیگ قهرمانان آسیا با تیم کاشیما آنتلرز ژاپن روبه رو گردد یا سوون سامسونگ کره جنوبی، گفت: برای ما فرقی نمی کند. قبلاً هم گفته ام، هر چهار تیمی که به نیمه نهایی می رسند، عالی هستند و هر چهار تیم لایق رسیدن به فینال هستند. برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره، هرچند سبک بازی آنها با هم متفاوت است. با این حال انتظار من این است ما در بازی فینال خیلی بهتر از اینی که هستیم، باشیم.

در قراردادم پاداش ویژه برای قهرمانی آسیا وجود دارد! برانکو در واکنش به این موضوع که شما چهار سال قبل به پرسپولیس آمدید که این تیم را از بحران نجات بدهید و حالا تیم را به فینال آسیا رسانده اید و آیا هدف تان از آمدن به پرسپولیس همین بود؟، گفت: من چهار سال پیش قراردادی امضا کردم و در قراردادم بندی وجود دارد که پاداش ویژه برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بگیرم. فکر می کنم دیگر همه حرف ها را زده ام. اعتماد کامل به بازیکنانم و همکارانم داشتم که فکر می کنم پاداش خوبی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1603

به "برانکو ایوانکوویچ: انتظار دارم که در فینال خیلی بهتر از بازی امروز باشیم، برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو ایوانکوویچ: انتظار دارم که در فینال خیلی بهتر از بازی امروز باشیم، برای ما فرقی ندارد نماینده ژاپن به فینال برسد یا کره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید