بیشتر با کشور تایلند آشنا شوید

به گزارش مجله پریها، تایلند یکی از توریست پذیرترین کشورهای قاره آسیا است. گردشگری یکی از فاکتورهای توسعه تایلند به شمار می‌رود و سریعترین کشور در حال رشد از نظر کشاورزی به شمار می‎رود.

بیشتر با کشور تایلند آشنا شوید

برای بازدید از اماکن مقدس کشور تایلند باید زانو و آرنج خود را بپوشانید، چون مردم تایلند به اماکن مذهبی اهمیت می‌دهند.

در کشور تایلند از حمل و نقل عمومی استفاده نمایید. حمل و نقل در در این کشور ارزان، راحت و سریع می‌باشد. در این کشور استفاده از حمل و نقل عمومی بسیار آسان بوده و قطارهای مترو بسیار تمیز به شمار می‌روند.

به راننده‌های کشور تایلند نکنید! چون اگر راننده‎ای به شما گفت جاذبه‌ای امروز تعطیل است شاید قصد بردن شما به مسیری دیگر برای گرفتن پول بیشتری باشد.

استفاده از چنگال برای خوردن غذا در کشور تایلند مرسوم نمی‌باشد و مستقیما غذا را با چنگال نمی‌خورند.

مردم تایلند، مردمی خونسرد بوده و لبخند همواره بر لبان آن‌ها جاری است. از اینکه غریبه ها بی مقدمه با شما صحبت کنند تعجب ننماید.

درباره پادشاه در کشور تایلند صحبت نکنید. تایلند از معدود کشورهایی می‌باشد که همچنان پادشاه دارد.

گل ارکیده، گل ملی تایلند است و بیش از 1500 نوع گل ارکیده در جنگل‌های این کشور می‌روید. به این دلیل است که کشور تایلند از بزرگترین صادرکنندگان گل ارکیده در جهان به شمار می‌رود. برای تجربه یک سفر متفاوت و پر جاذبه به شما توصیه می‎کنیم با تور لحظه آخری تایلند همراه شوید.

تایلند 1430 جزیره زیبا دارد. بسیاری از این جزیره‌ها در فیلم‌های معروف جهان به نمایش درآمده‎اند.

تایلند دومین نرخ رشد بیابان زایی را در آسیا داشته و تایلند زمانی پر از جنگل‎های انبوه می‌باشد و امروزه بعد از از بین رفتن 25 درصد از درختان، قطع درخت در کشور ممنوع است.

تایلند تحت تاثیر هند و چین می‌باشد.مردم تایلند ایده‌های مذهبی خود را از کشور هند گرفته‌اند و آن را با ارزش‌های معنوی مردم چین ترکیب کرده‌اند تا هویت مستقل خود را بسازند.

انتشار: 28 خرداد 1396 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 81

به "بیشتر با کشور تایلند آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر با کشور تایلند آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید