بازسازی منزل قدیمی

به گزارش پریها، ظرافت و سادگی، مواد طبیعی، اشکال غیرعادی، ظاهر معاصر، و حجم زیادی از نور طبیعی تنها بخشی از ویژگی های این بازسازی منزل قدیمی شده است. این پروژه، حاصل همکاری نزدیک طراحان و صاحبخانه و استفاده از مواد ارگانیک، بافت های سبک و روش های مینیمال است. نتیجه نهایی، یک خانه آرام و خلوت و معاصر است که مهمانان خود را به آرامش و دور شدن از هیاهو و بطالت دعوت میکند.

بازسازی منزل قدیمی

جهت دریافت خدمات بازسازی ویلای قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

مبلمان و لوازم چوبی، و عناصر جدید و مدرن مثل نورپردازی، لامپ ها، اثاثیه مُد روز و … بدنه سفید خانه را در این بازسازی منزل قدیمی تکمیل می نمایند. اتاق های عمومی از نقشه کشی غیرعادی و ویژگی های جالب و مهیجی مثل تدوام آشپزخانه در باغچه، طاقچه های تورفته و گوشه های دنج و صمیمی، کمدهای محرمانه و سفارشی در پلکان، پنجره های سقفی و تراس ها برخوردار هستند. در همه جای این خانه با ترکیب بندی متغیر و پیچ و تاب های غیرمنتظره روبرو هستیم.

سادگی این بازسازی منزل قدیمی مثل آشپزخانه و اتاق خواب، رونمایی از یک سبک ظریف و مینیمال است. این خانه پر از جزئیات و ریزه کاری های جذاب و شیرین است که توجه هر بیننده ای را به خود جلب نموده و ثابت می نماید در این پروژه هیچ کاری بدون حساب و کتاب انجام نشده، مثل دقت بازیگوشانه در چیدمان و جهت دهی به کاشی های حمام، روح مدرنی که در طراوت و شادابی این خانه دمیده شده و سقف چوبی و سفیدی که از قبل وجود داشته و در طول بازسازی دست نخورده.

منبع: بازسازی ساختمان
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3371

به "بازسازی منزل قدیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی منزل قدیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید