بازسازی فاینال فانتزی 12 روی نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان عرضه می گردد

به گزارش مجله پریها، در کنار عرضه بازی های معروف و قدیمی مجموعه فاینال فانتزی یعنی فاینال فانتزی 7، فاینال فانتزی 9 و فاینال فانتزی 10 برای کنسول نینتندو سوییچ، شاهد عرضه یک بازی دیگر از این مجموعه هم روی سوییچ خواهیم بود. شرکت بازی سازی اسکوئر انیکس در طول برنامه Nintendo Direct اخیر از عرضه فاینال فانتزی 12 (Final Fantasy XII) روی نینتندو سوییچ اطلاع داد.

بازسازی فاینال فانتزی 12 روی نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان عرضه می گردد

نسخه ای که شرکت اسکوئر انیکس از فاینال فانتزی 12 برای عرضه روی نینتندو سوییچ آماده می نماید، بازسازی اخیر این بازی است. قرار است Final Fantasy XII: The Zodiac Age روی نینتندو سوییچ عرضه گردد. این بازسازی فاینال فانتزی 12 سال گذشته روی پلی استیشن4 عرضه شد و پس از گذشت شش ماه به کامپیوتر هم آمد.

فاینال فانتزی 12 برای اولین در مجموعه بازی های فاینال فانتزی بی خیال سیستم مبارزات نوبتی معمول این مجموعه شد و آن را با سیستم های کاملا جدیدی جایگزین کرد. فاینال فانتزی 12 هم چنین از نظر هنری و داستانی، با تمام بازی های مجموعه فاینال فانتزی فرق می نماید و روند خودش را دارد.

نسخه بازسازی گردیده این بازی یعنی The Zodiac Age در واقع از روی نسخه ای خاص از این بازی ساخته گردیده است. اسکوئر انیکس یک سال پس از عرضه فاینال فانتزی 12 نسخه ای کامل تر با محتوای بیشتر از آن را عرض کرد، ولی فقط در ژاپن. در فاب بازی Final Fantasy XII: The Zodiac Age برای اولین بار توانستیم این تغییرات و پیشرفت ها را در نسخه انگلیسی بازی تجربه کنیم.

بازی Final Fantasy XII: The Zodiac Age در کنار نینتندو سوییچ هم چنین روی ایکس باکس وان هم عرضه خواهد شد. می توانیم در سال 2019 منتظر عرضه نسخه های ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ این بازی باشیم.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 431

به "بازسازی فاینال فانتزی 12 روی نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی فاینال فانتزی 12 روی نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید