آخرین وضعیت انتخاب سرمربی خارجی تراکتورسازی و ماندن شجاعی و دژاگه

به گزارش پریها، غلامرضا صادقیان درباره خرید چهار بازیکن جدید تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در جابجایی اخیر می خواستیم جوانگرایی کنیم تا سال آینده اهداف باشگاه محقق شود.

آخرین وضعیت انتخاب سرمربی خارجی تراکتورسازی و ماندن شجاعی و دژاگه

وی درباره اینکه بازیکنان جدید با نظر چه کسی جذب شده اند در حالی که باشگاه سرمربی ندارد، تاکید کرد: این بازیکنان بر اساس نظر کمیته فنی جذب شده اند. امکان ندارد هر مربی ای که بیاید بگوید این بازیکنان را نمی خواهم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص نقش محمدرضا زنوزی مالک باشگاه در انتخاب بازیکنان گفت: آقای زنوزی مالک باشگاه است ولی باتوجه به اعتماد 18 ساله ای که به بنده دارند، این وظیفه حساس را به من سپرده است. امیدوارم بتوانیم یک تغییرات اساسی در باشگاه انجام بدهیم و از حالت صرفاً ورزشی در بیاوریم.

صادقیان درباره جدایی سه بازیکن سرباز ذوب آهن، شرح داد: فعلاً تمام بازیکنان را در اختیار داریم تا سرمربی جدید انتخاب شود.

وی که شنبه شب با برنامه ورزشگاه گفتگو می کرد، با بیان اینکه برای مذاکره با سرمربی خارجی در ترکیه حضور دارد، ادامه داد: گزینه های مختلفی داریم و در حال مذاکره هستیم. فکر می کنم تا دو سه روز آینده مشخص شود.

به گزارش پریها، مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سئوال که آیا سرمربی بعدی این تیم پرتغالی است؟ یادآور شد: گزینه ما اروپایی است ولی نمی شود گفت پرتغالی است.

صادقیان درباره وضعیت اشکان دژاگه و مسعود شجاعی و اینکه گفته می شود این بازیکنان از تراکتورسازی مبلغ 600 و 800 هزار دلار گرفته اند، تاکید کرد: مسئله ای ندارند. دوستان می مانند. اینها مواردی است که با دوستان حل می کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سئوال که آیا پرداخت مبلغ 600 و 800 هزار دلار به این بازیکنان را تأیید می کنید؟ گفت: اینها جزو مسائل مالی شرکت است و نیازی نیست در عام گفته شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2556

به "آخرین وضعیت انتخاب سرمربی خارجی تراکتورسازی و ماندن شجاعی و دژاگه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت انتخاب سرمربی خارجی تراکتورسازی و ماندن شجاعی و دژاگه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید