راهنمای خرید

کدام کنسول بازی؛ Xbox One ،PS4 یا Switch؟

اگر به تازگی به دنبال خرید یک کنسول بازی نسل جدید هستید اما در میان کنسولهای بازی Xbox One ،PS4 و Switch ناچار به انتخاب یکی هستید در ادامه با همراه باشید تا نکاتی را مرور نماییم.

26 اسفند 1396

راهنمایی قبل از خرید لامپ

لامپ ها امروزه خیلی متنوع شدن از فولرسنتها و رشته ای های قدیمی تا LED های جدید که همگی باز هم به دسته بندی های کوچکتری تقسیم میشن که اگه دقیقا ندونیم کدوم به کارمون میاد ممکنه مارو حسابی سردرکم کنه در ادامه براتون از نکاتی میگیم که بهتره قبل از خرید لامپ...

15 اسفند 1396

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

مرکز خرید سنترال ورلد، یکی از مشهورترین مراکز خرید مدرن شهر بانکوک با امکانات رفاهی و تفریحی کامل است. برای هر کسی که اندازه باور نکردنی مرکز خرید سنترال وورلد بانکوک را از نزدیک دیده باشد، جای تعجب نیست که بداند این محل بزرگ ترین مرکز خرید تایلند است.

6 دی 1396

خرید در بازارهای محلی چیانگ مای

چیانگ مای یکی از بهترین شهرهای کشور تایلند است که در آن می‌توانید خوراکی‌های خوشمزه‌ای میل کنید. در این مقاله شما را با بازارهای محلی شهر چیانگ مای آشنا خواهیم کرد.

20 شهریور 1396

راهنمای خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون (Set Top Box)

با گسترش پخش دیجیتال در اکثر نقاط کشور توسط صدا و سیما شاهد حضور دستگاه‌هایی در بازار با نام گیرنده دیجیتال یا مبدل دیجیتال (set top box) هستیم. اما این که ستاپ باکس ها چه می‌کنند و چه ویژگی‌هایی دارند، موضوعی است که در این بخش ما به آن پرداخته‌ایم. ضمن اینکه...

20 اردیبهشت 1396