گرشاسبی: خبر توقیف اموالم دروغ است

به گزارش مجله پریها، سرپرست باشگاه پرسپولیس خبر توقیف اموالش را تکذیب کرد.

گرشاسبی: خبر توقیف اموالم دروغ است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی درباره بحث توقیف اموالش گفت: مثل اینکه باید منتظر باشیم در آستانه هریک از بازی های ما یک سری شایعه سازی ها و شیطنت ها اتفاق بیفتد. همانطور که قبل از این نیز تاکید داشتیم، هواداران این روزها باید بیش از هر زمانی هوشیار باشند و اجازه ندهند این قبیل اقدامات به پرسپولیس لطمه بزند.

وی ادامه داد: مطلبی منتشر شده است مبنی بر اینکه اموال سرپرست باشگاه توقیف شده است. این خبر از اساس کذب محض است. مساله این بود که یکی از آژانس های هواپیمایی که از سال های قبل و پیش از حضور مدیران کنونی از باشگاه پرسپولیس طلبکار بوده است، اقدام به توقیف یکی از خودروهای باشگاه نمود.

سرپرست باشگاه اضافه نمود: اینکه پرسپولیس با بدهی های زیادی از گذشته روبه رو بوده است بر کسی پوشیده نیست. ما کوشش زیادی نموده ایم تا این تعهدات را به مقدار قابل توجه کاهش دهیم. از طرفی همه می دانند تا امروز با اقدامات صورت گرفته چه خطراتی از سر پرسپولیس گذشته است و این رویه همچنان ادامه دارد.

گرشاسبی اضافه نمود: مشکلاتی از این دست را هم تا زمانی که از طرف هواداران، امانتدار هستیم با توجه به سیاست ها و رهنمودهای اعلامی وزارت ورزش و جوانان و برنامه ریزی های صورت گرفته در باشگاه حل و فصل خواهیم کرد.

وی در انتها خاطر نشان کرد: از این ناحیه خطر و مشکل خاصی باشگاه را تهدید نمی کند و فقط از هواداران می خواهیم با حفظ هوشیاری و هوشمندی خود از پرسپولیس و سرخپوشان حمایت نمایند.

منبع: isna.ir
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 343

به "گرشاسبی: خبر توقیف اموالم دروغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: خبر توقیف اموالم دروغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید